Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

popi908,
jestli máte komisi 9.54 na ID, tak je to naprosto smrtelné pro reálný trading například intradenních indexů.
Standard je dnes kolem 4.00 a níže včetně všech poplatků.
Každý dolar na komisi v ID poznáte velmi, velmi rychle i při obchodování jediného kontraktu.
Spočítejte si rozdíly například 4 vs. 6 dolarů za měsíc při 2-3 obchodech denně. 9.54 je pak úplně mimo.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

popi908 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
>
> založil jsem si účet u AMP před necelým měsícem a
> platím celkové poplatky $9,54/kontrakt + $
> 15/měsíc. Mám NT Direct, CQG, účet pod $6000.
>
> Chtěl jsem se zeptat, zda nevíte proč platím cca
> $4 navíc oproti ostatním přispívajícím v diskuzi.
>
> Díky
> David
>

kontaktuj p. Saba a ked ti on nepomôže zober prachy a chod ku inemu brokerovi napr. už aj Ninjatrader maju vlastný brokerage a komisie maju ked maš life-time licenciu 3,38 USD All-In za RT a účet ti otvoria od
a účet ti otvoria myslím od 1500 usd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ad AMP+ Rhitmic.
Prosím více používejte zde na fóru "Vyhledávání", toto bylo minimálně ode mne zodpovězeno 3x.

Rithmic data mají historické data, ale jen minutové a ne i tickové.
Pro praktický trading je to zcela v pořádku a ve skupině FIMS je nás mnoho co tuto kombinaci používají.
Pokud např. obchoduji FIMS přístup, tak mám zapnuté grafy od cca 15:00 (15:30 je open US seance) a bez problému se mi tahají live data, které potřebuji. To jest minutové data, tickové data a ještě ask/bid data.
Problém by nastal, pokud by mi např. na 10 minut vypadl internet, tak těch 10 minut bych měl pouze v minutových datech a ne tickových a ask/bid.
Ale jak jsem psal, pro 99% začínajících traderů je tohle řešení absolutně v pohodě.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A zadal jste tento dotaz už do google? :(

ach jo.... Rithmic nepodporuje TICK, ale ti co používají Sierru (což je u FIMS většina) ji mají od Sierry zdarma...


SanchezP Napsal:
-------------------------------------------------------
> A nevíte jestli ten rythmic podporuje indikátor
> TICK ?


Link to comment
Sdílet pomocí služby

No jo, jenže když vypne proud...tak spadne počítač a pravděpodobně popadají i routery v celem domě i s internetem.

To máš na tom notasu nějaký další speciální internet od mobilního operátora? To tam natom notasu ale můžeš tu sierru mít nainstalovanou na HDD a neřešit to fleškou ne?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...