Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Zdravim,

mozno to nebude prave k veci ale na sprevoznenie live uctu u AMP - potrebujem mat aj real zakupeny ninjatrader? Viem ze tato demo verzia by asi nebola zrovna na live obchodovanie. Amp su futures brokerage firma, znamena to ze je nie len live data ale aj broker v jednom?

Druha otazka sa tyka, osobneho nazoru alebo skusenosti zalozenia si real uctu a fundovani penazi. Riesim otazku, ci si mam realne zafundovat serioznu ciastku (cca 10 000;) u napr. interactivebrok. alebo to skusit na amp ucte, kde sa da uz obchodovat aj so zafundova. 500usd. Moj kapital urceny len na obchodovanie a teda sucast. mojho obchodneho planu je 10 000, len moznost zafundovania mensich penazi ma trosku vystrasila - pretoze ma napadlo ze je to trosku menej nabojov na strielanie. Koniec koncov ak viem, s akou velkou cistkou chcem obchodovat - malo by byt jedno aky margin musim mat realne ulozeny u brokera, pretoze ratam aj tak s riskom vramci celeho uctu. Samozrejme strach velkych penazi ma premohol a preto mi amp pripada ako realna moznost.

Neviem, ak som stretila do neznama - tak ma opravte. Cisto realne nad vsetkym rozmyslam a nechcem to brat ako rychlovku vlozenia penazi hocikde..

dakujem za kazdy jeden nazor :) :D :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Missa - ninjatrader mozes pouzivat free, aj na live obchodovanie, nebudes tam mat ale vsetky feauture ako u plnej verzii.

Ja som tiez fundoval $10k ale zacal najprv som nafundoval $500, kvoli sim na live datach (plus som si chcel overit, ze posielam peniaze spravne). Zvysok som poslal az ked som zacal s tradingom, sice som platil poplatky za poslanie 2x, ale tie nie su take strasidelne. Mimochodom ked u AMD mas $500 a obchodujes s tymi znizenymi marginami co ponukaju, tak RT commisions su dvojnasobne oproti normalnym

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to : dejv0

Diki za odpoved :) Podla checknutia AMP cost calculatora (Emini SP500) - to na zmluvu so snizenim marginom (tych 400usd) robi na 1.kontrakt okolo 2.02 usd a stym seriozne zafund. uctom (10 000usd) je to na jednosmerku okolo 1.77 usd - co sa koniec koncov da zvladnut a nerobi to ani polovicku..

Dobry napad to odskusat pred serioznym zafundovanim s tymi 500, dik a vela stastia! :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hruska:
skus sa pripojit na www.ninjatrader.com. ak ti nejde stranka, je to problem u orange (mal som ten isty problem s licenciou, pretoze som sa nevedel pripojit na serveri NT).
mne licenciu overit ide, ale na CQG sa nepripojim, do AMP som pisal ohladom pripojenia sa na Rithmick, to jedine vyzera, ze by mohlo ist (kinetick tiez nenacita stranku). z orange sa samozrejme neozvali a providera moc menit nechce, kedze som viazany

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Web ninjatrader.com sa mi stale nenacita a ani zamestnancom zakaznicke linky nie. To sa da ale obist pripojenim cez free proxy, horsie to je s overenim licencie pri spusteni NT (overenie prebieha cez bezny http protokol), tam je stale problem. Vcera vecer som sa k platforme pripojil, aj dnes rano, ale kolega vcera ano, dnes nie.

Docasna pomoc: pripojit sa paralelne napr. cez O2 mobilny internet - NT overi licenciu, potom uz nepada, aj ked sa O2 odpoji.

Treba bombardovat Orange Hotline (905), nech vedia, ze nas je viacej. Volat na Expert linku je bezpredmetne, je to "audiotext" kde "experti" memoruju stale to iste a nechaju si za to platit 0.60€/min.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsetkych, mam ten isty problem, neviem sa nalogovat na NJ a neide mi ani adresa ninjatrader.com. Internet mam cez miestneho poskytovatela internetu. Poskytovatel zistoval, co sa deje a tvrdi mi, ze ninjatrader pravdepodobne zablokoval moju IP adresu. Tak neviem pisala som z telefonu na support ninjatrader, tak uvidim, co mi odpovedia. Mne cez telefon -Orange ,stranka ninjatrader ide. Dam vediet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...