Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

prosím mohl by mi někdo poradit? Načetl jsem si normálně data v NT a když sem to chtěl uložit abych mohl zejtra projet ještě jednou tak sem narazil. Dal jsem si normálně workspace save as. Ale když sem to obratem vyzkoušel jestli to jde tak jsem otevřel NT a sice se mi zobrazili okna ale data nikde :( dají se vubec uložit jinak než jak jsem našel jako obrázek ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,

v prve rade dekuji za perfektni popis nastaveni NT.

Koupil jsem si pred nedavnem historicka data pro komodity a am jednoduchou otazku:
Lze v NT spustit simulacni mod nad historickymi daty stylem zobrazeni open/close ceny za dany den?

Obchoduji pozicne a predstavoval bych si to zhruba takto:
1. spustim simulaci nad historickymi daty treba od ledna 2007 pro Corn
2. NT mi bude zrychlene zobrazovat usecky pro kazdy den.
3. Zadam prikaz, ktery bude respektovat cenu open/close pro dalsi den. Ulozi se mi zaznam o teto aktivite do business logu v NT.

Nic vic, nic min. Bylo by to dobre pro backtesting. Abych nemusel furt prepisovat data do excelu. Samozrejme, ze bych si sledoval zpetne graf, ale tohle by mi usnadnilo spoustu prace.

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

viny:

rozložíte je jakobyste si otevřel pět oken webového prohlížeče a rozložil si je na plochu vedle sebe..pokud máte graf v liště, klikněte na něj pravým tlačítkem a dejte maximalizovat nebo obnovit - podle toho co jde..pak by měl vyskočit z lišty a už si jej upravte podle potřeby..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, mam otazku potreboval by som si backtestovat pozicne obchodovanie v NT. len absolutne netusim co a ako ake data atd.. do pocitacov sa moc nevyznam preto mozno tato trivijalna otazka. komodity studujem uz rok a potreboval by som sa posunut do tej praktickej casti:).. tak ak by sa tu nasiel najaky obchodnik co by mi vedel poradit bol by som mu velmo vdacny.)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte všichni, prosím o radu nevíte někdo jak nastavit když chci u indikátoru zobrazit vpravo Price markers ale jen pro některé křivky, např. u indikátoru MACD, bych chtěl zobrazit cenu jen u Diff MACD, když dám v nastavení Price Markers False, zmizí všechny, jestli vás někoho napadne jak to vyřešit, tak děkuji za náměty. Honza.

12691

12692

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím cruyff,

Zkus vložit ten indikátor do okna třikrát, potom ve všech nastav v záložce Panel stejné číslo, v nastavení Plots si vždy nastav Width jen u jednoho znich a ostatní nastav na 0. Tam kde máš na Diff Width 2 nastav Price Marker True,
ostatní False.

Nezkoušel jsem to, ale mělo by to tak fungovat, používám to na VOLUME i CCI.

Marvik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...