Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

hepe04:

zřejmě kvůli přetlaku nových uživatelů se začaly kontrolovat při zakládání demo účtů minimálně emaily a intenetové IP adresy..tj. pokud sdílíte s někým v domě, ulici atd. IP adresu, mohl tento člověk již demo založit a proto vám to nejde..stejně tak, jestli jste už demo dříve zakládal...řešení je nicméně snadné..založit demo na jiný email, jméno a odjinud, např. z knihovny či kavárny..tím pojistíte všechny varianty :) a mělo by to pak fungovat ok..taky tuším, že po třech měsících pak lze demo obnovit i ze stejné adresy..ale vyzkoušené to nemám..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

michal:

Internet mám napojený přes ADSL, a kluk mi dnes zkoušel registraci přes wifi na jinou emailovou adresu jak jsi mi radil a opět se stejným výsledkem.
Bylo to sice ve stejném bytě, takže nevím jestli to mnělo na to vliv.
Pokud to skusím zítra třeba v té knihovně, musím opět jinou emailovou adresu?

díky hepe04

Link to comment
Sdílet pomocí služby

attivo:

Diky za info, to je dobra zprava. Prosim jeste o par doplnujicich informaci:

a) jak dlouho na tomto reseni (UPC + NT + ZF) fungujete
b) setkal jste se v minulosti s popisovanymi problemy s pripojenim na ZF data popisovanymi zde na foru
c) na jakem jedete UPC tarifu
d) jedete live nebo paper

Toliko muj kviz ohledne UPC :) Diky za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Firebird:

a) v práci jsem to poprvé nainstaloval pár měsíců před tím, než se tu objevily první články o NT, tak odhadem před 2 roky, doma od dubna t.r.
b) ano, u obou připojení, vždycky stejně, první týden dva problémy a pak to začne najednou fungovat bez problémů – už napořád.
c) FP 100, FP 10
d) NT jen demo, intraday nějak časově nedávám, live jedu jen opce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přesně tak. Trvalo to tuším týden, max. dva. Odpoledne, večer (v obchodní hodiny - Amerika) se nenačítaly hist. data, jenom aktuální cena. V noci a ráno šlo obojí. Řešil jsem to tak, že jsem to ráno připojil a počítač uspal, odpoledne ho pak jenom probral. Ale od té doby to funguje úplně bez problémů.
A před dvěma lety totéž, první asi dva týdny problémy a pak se to vzpamatovalo a od té doby to funguje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Všem co mají ostrý NJ a napojení na data IB:

Mám konečně účet u IB, ostrý NJ a zjišťuji, že se grafy začínají vykreslovat až od momentu připojení. Ale jen u Timeframe RB nebo Volume. U minutových se vykreslí i zpětně. Prosím - je to skutečně tak ? Není cesta aby se u RB grafu zobrazily data alespoň od počátku dne ? Jinak je celé me backtestování v háji, protože počátek obchodní seance od 15:30 je na indikátorech a na HiLo zkreslený.

Díky

IVKE

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj kolegové,

dnes se mi stalo, že mi nefunguje (vypršela doba registrace) spojení s ZENFIRE které jsem si registroval opětovně minulý měsíc..dnes jsem zkoušel novou registraci pod novou emailovou adresou - jako každý měsíc ale registrace nejde provést, viz chybová hláška:

"Our records indicate either the email address, ip address or mac address of the machine requesting the demo has already been issued a 30-day demo.
please contact your broker to get additional access to the engine."

Zkoušel jsem zakládat vícero emailových adres a provádět registraci na ně, ale vypadá to že změna emailové adresy nepomáhá. A tak se bojím že přikročili ke sledování IP adresy/MAC adresy..setkal se někdo se stejným problémem jako já?

díky

Michal
------------------------------------------------------
Never give up, never surrender! [ital] [/ital]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...