Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,

mám dotaz ohledně nastavení nebo spíše postupu,jak uzavřít část kontraktů,nakoupených pomocí ATM se SL,na různých PT.

Pokušel jsem se to řešit pomocí opačných stop i limit s příslušnou hodnotou kontraktů, ale vždy se mi uzavřeli všechny

pozice nebo zůstala nějaká viset bez SL . Snad to nepíši příliš komplikovaně.

Díky za radu. L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojky,

můžete mi někdo poradit, jestli je možnost po nastavení si ploch na dvou monitorech ( rozdělení např. 1. monitor hlavní graf Ninja, 2. monitor druhý graf Ninja, TWS, Internet, Excel ) uchovat toto nastavení i po vypnutí počítače ? Vím že řešení je uvedení do spánku, ale já myslel něco či nějaký postup, jak by se zachovala informace že právě tyto aplikace po spuštění budou v původních oknech.

Díky

IVKE

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ludekM:
řešní je několik:
1. rozhoď si v ATM pro každou sérii kontraktů jiné SL a jiné PT (třebo o 1-2 ticky), i když rozdíl 1 tick je dost nepřehledný a snadno se při jeho posunu přehmátneš
- mít zpočátku různé SL není moc vhodné, proto jsem to jednu dobu rozděloval až po automatickém posunu na BE, kdy část kontraktů šla na BE+2 a druhá na BE (v nápovědě NT je autobreakeven včetně trailing SL dost podrobně popsán). pak už stačí jen v grafu šoupat pokyny myší kam potřebuješ.
s pomocí auto trailingu se taky dá třeba jeden kontrakt od určité výše otevřeného profitu pomocí TSL automaticky potahovat za cenou třeba po každém ticku (i když ten zvuk pokladny je libozvučný, praktické to moc není :), ale záleží na každé obchodní strategii)

2.abys opačným pokynem uzavřel příslušný počet kontraktů musíš mít v chart traderu v okně ATM strategy zadánu aktivní ATM startegii ... tam záleží jak máš nastaveny vlastnosti ATM (pravým myšítkem v chart traderu)
- já mám "SelectActiveAtmStrategyOnOrderSubmission" a tak po otevření obchodu mám automaticky zobrazenu aktivní strategii a mohu ihned zadáním opačného příkazu zvoleným počtem kontraktů tyto uzavřít, pokud chci pyramidovat musím si ručně přepnout na nastavení své ATM a pak po vyplnění nového příkazu mám další kontrakty také s nastaveným SL a PT

nebo můžeš vybrat "KeepSelectedAtmStrategyTemplateOnOrderSubmission" a pak po otevření obchodu budeš mít zase zobrazenu svou původní ATM a můžeš přidávat kontrakty, pokud budeš chtít ale část zavřít, musíš si ručně překliknout abys měl zobrazenu aktivní strategii
chce si to na demu vyzkoušet, protože já jsem tyto nastavení párkrát změnil a než jsem si na to zvykl, zadával jsem příkazy podle původních zvyklostí a párkrát jsem takto vyrobil zmatek že jsem přidal kontrakty, když jsem chtěl některé uzavřít nebo uzavřel stávající místo abych pyramidoval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Mám úplně stejnou zkušenost, a to jsem to zkoušel už na 5ti různých počítačích. Nevíte někdo prosím jak z toho? Neexistuje kdyžtak nějaký link, odkud by se dala stáhnout historická data, a ta by se potom naimportovala do NT? Nevíte prosím někdo jak zkontaktovat přímo Zen-fire? Dík moc za jakoukoliv radu.

M.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all:

Stalo sa Vam niekedy, ze pocas obchodovania vyzerali usecky grafu trocha inak ako ked ste zapli ten isty graf aj na druhy den? Samozrejme s rovnakym TF.
Je to dost problem, ked ma clovek niekotre drobne nuancie, ktore mozu rozhodnut o tom ci do obchodu vstupi, alebo nevstupi. Mne sa stalo, ze mi graf vykreslil nie uplne platny signal (neboli presne PA) a ked som na druhy den zapol graf tak signal bol absolutne presne podla OP. Ma niekto skusenost co to moze ovplyvnovat?
Mam Mirus - Zen Fire.

Dakujem, DJ.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nagini:
ano, mam (mel jsem) ten samy problem se svou mechanikou, ktera byla citliva na vykreslovani ruznych CCI.
Horsi byl ale pripad, kdy se objevil platny signal, byl to SL a pri opetovnem pohledu treba dalsi den, tam zadny signal nebyl....
Priznam se, nevedel jsem jak z toho ven. Momentalne jedu PA (flag,DT/DB) a tam ten problem nastesti nemam.
Treba se jeste nekdo ozve, taky by me to zajimalo...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nagini:

ano, tento problém je známý a byl tady již několikrát diskutovaný..tj. použijte vyhledávání s hesly např. "rozdíly v grafech, rozdílné grafy, odlišné grafy" atd. a určitě najdete řadu vláken, kde se o tom mluvilo..

jinak obecně platí, že čím nižší časový rámec, tím větší odlišnosti v grafech obecně..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím:

tak jsem tady opět s podobným problémem jako minule.Po skončení měsíční licence na zen-fire, jsem si je včera obnovil na další měsíc.Večer jsem se připojil, grafy fungovaly ale dnes ráno už to blbne a nechce mně to připojit.Vyhazuje mi to zprávu, " Login failed: Unable to login (20051) ".
Přes Wizard jsem dvakrát zen- fire odstanil a zase natáhl, se vším co je třeba ale nic nepomáhá. Asi opět nějaká prkotina na kterou nejsem schopen přijít.

Díky moc za radu hepe04.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, chtel jsem se zeptat, jak se obnovuje licence na zen-fire? Od ctvrtka se nemohu prihlasit, hledam ruzne po forech, uz jsem take zkontroloval datum a cas, znovu zadal login informace, opravil databazi ninjy a porad nic. A tady jsem si vsiml, ze nekdo obnovil licenci. Jak? Kdyz dam novy demo request na zen-fire, tak mi rekne, ze uz mi demo poskytli. Predem diky, petemm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...