Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

jsem začátečník a prosím o radu při instalaci free dat do Ninja Trader. Nepodařilo se mi najít na netu server Opentick, a při registraci na stránkách Zen-fire mi bylo sděleno, že jde o duplicitní registraci, ale ve skutečnosti jsem zde nikdy nebyla a neregistrovala se. Může mi prosím někdo poradit nebo doporučit jiná free data pro backtest na Ninja Traderu?

Děkuji

DanielaN

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

DanielaN

Opentick už jaksi nefunguje delší dobu. Data od Zen-fire jsou asi nejleší řešení na tu kvalitu zadarmo. S tou registrací se to opravdu někdy stává, ikdyž IP ani email nebyl použit. Zkus jiný email a jiné místo připojení ( IP adresa ) v praci, u kamaráda, ... Za tu práci s tím to stojí. Demo funguje asi čtyřicet dní. O srovnatelném poskytovateli free dat nevím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím vás Petro a prosím o radu.
Našel jsem ve foru, že máte data z IB napojená na Ninju. Nemohu nikde najít, jak to udělat a anglicky neumím. Data od IB mám demo, Ninju také demo. Jdou dema vůbec spojit?

V Ninjovi Accound Connections není při vyplňování Providera IB v nabídce. Jak jste to ,prosím, vyřešila?

Ve vláknu kdosi uvedl tuto http: //www.ninjatrader.com/webnew/support_interactivebrokers.htm adresu s řešením, ale
tabulku Connection Options uvedenou v tomto návodu jsem v Ninjovi nenašel.

Omluvám se, že Vás obtěžuju a moc děkuju za případnou odpověď.

( Samozřejmě pokud mi odpoví i jiný zkušenější trader, dekuju i jemu. )

Miloš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať na nastavenie SL a PT (ATM strategy) vpravo v chart traderi. Dáta mám sťahované cez demo účet u Zen-fire avšak po nastavení SL 10 tick a PT 14 tick mi po zvolení stratéfie pred vstupom do obchodu a následnom uskutočnení obchodu LONG nastaví SL na hodnotu ceny 10 (aktuálna obchodovaná cena cca 1998,00) a hneď to aj v rýchlosti vyplní a niečo podobné sa udeje aj s PT. Prosím poraďte mi, čo robím zle. Ďakujem.

Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň.
Chcem požiadať niekoho aby mi pomohol radou ako nastaviť Ninja Trader plus Zen Fire aby mi zobrazovalo
live data. Prezrel som si všetky návody a hlavne videotutorial ktorý sa tomuto venoval. A spravil som to presne
podla toho.
Áno mám nastavený aktuálny kontraktný mesiac.
Áno mám správne pridane jednotlive trhy cez instrument manager.

V Ninja Traderovi mi dole ukazuje zeleným, že som pripojený k Zen Fire.
ALE SA MI NEHÝBU ČÍSIELKA V LAVOM RAMCEKU BID a ASK
A takisto mi to ukazuje graf len o den neskôr ako je aktuálny deň, hoci to mám správne nastavené,
že LAST mám aktuálny dátum.

Som z toho zúfalý, nevie niekto kde môže byť chyba?

Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám dotaz ohledně NT7 - pokud již někdo obchodujete v NT7 beta 14 - pokud otevřu graf nějakého instrumentu, v libovolném počtu timeframes, je všechno OK. Ale pokud k tomu následně otevřu v samostatném graf.okně jiný instrument (např. koukám na TF, které se pohybuje někde kolem ceny 600 - 700 a otevři si FDAX, který je na hodnotách kolem 6000) , tak v tom novém okně vidím cenu na hodnotě toho prvého instrumentu. Vidím ceny, jak se mění a na jaké hodnotě, ale graf je někde úplně mimo obrazovku - já vidím hodnoty na svislé ose třeba 660 namísto 6500.
Pokud se pokusím zrušit fixní vertikální měřítko, naskočí mi na cenové ose 0, 0.5, 1 - a jsem tam, kde jsem byl, jen na úplně nesmyslné ceně. Prostě nedokážu otevřít okno druhého instrumentu tak, abych ho viděl správně centrovaný na cenové ose.
Nevíte někdo, kde je problém?
Díky ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte chci se zeptat, jak se nastavuje v NT7 ten vertical scale, myslím tím měřítko ceny, abych mohl nastavit hodnotu třeba plné dva body a aby graf byl pořád stejný at ho posunu kamkoliv. Vím že na to měřítko musím 2x potukat :-D ale co tam mám dál nastavit? Fixní nebo automatický s tím že dole něco donastavím? Něco jsem tam zkoušel ale pořád se mi uměl graf pohnout že se mi třeba minutový bar protáhl ale já chci aby zůstal pořád stejný at s ním pohnu třeba o hodinu dál. Prosím prosím o radu určo to tu někdo ví a snad i poví :-) Díky!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...