Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,
máte někdo nápad na řešení následujícího: Používám v NJ funkci Replay, vždy si trhy nahraju, tzn. ráno se připojím a večer odpojím. Potom se připojím na Replay a přehrávám si ten den, ale historie dat na to navazuje pouze do půlnoci, potom je výpadek a pokračují už nahraná data od rána. NJ zobrazí data ten den jen, která jsou nahraná. Při tom histori předešlých dnů už zobrazuje celou. Řešení je samozřejmě nahrávat data i přes noc, ale s tím mám trochu problém (s PC). Nevíte jak se to dá "očůrat"? Zkoušel jsem nastavit jiný čas na PC, ale na čas v NJ to nemělo vliv. Z čeho si vlastně bere čas NJ?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

miles: taky si data zatím pořád nahrávám. Pokud chci přehrávat, tak se mi zobrazí pouze data která mám nahraná. Pokud chci dělat backtest, tak mám i soubor, který si ninja ukládá, jako databázi. A načte celou historii, ale nelze přehrávat. Takže si myslím, i v tvém případě to nebude jinak. Je to jako by jsi chtěl viděl 1. třetinu hokejového zápasu, který jsi nahrával na svůj rekordér od 2.třetiny. Prostě to tam není. A nebere to ani ze serveru, pouze z toho souboru, co se ti uložil na disk... cesta by měla být.... \\\\NinjaTrader 6.5\db\data - podle datatumu nahrávání.

A další poznatek. Pokud ještě neobchoduješ a jen si chceš nahrávat seance, tak se při výpadku spojení, či omylem vypnutí programu už ten den nepřipojuj program ke zdroji dat. Ten soubor se přemaže a začne se ukládat od té chvíle co se znovu připojíš. To znamená, pokud se ti to stane ke konci obch. dne a ty se zase přihlásíš, tak ztratíš to co se ti do té doby uložilo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hirens

no škoda, že to nejde, program zobrazuje nenahranou historii jen do půlnoci předchozího dne, to mě na tom vadí, už aby byla další verze NJ

Já jsem zkoušel vypnout připojení, tzn. přerušit nahrávání a potom zase připojit, tzn. začít nahrávat a nebyl v tom problém, pouze v připojení Replay chybělo těch pár minut ale bylo tam první i druhé nahrávání. Ty jsi tam měl jen to druhé?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
rád bych požádal o laskavost. Včera na kurzu jsem byl na informován o možnosti nahrání identifikátoru Autoretracement a 50%retracement pro Ninja Trader. Bohužel se mi nepodařilo najít nísto kde si jej mohu stáhnout a návod jak identifikátory do NT uložit. Rád bych požádal o radu, za kterou předem děkuji.

Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

miros77:

Autoretracement najdete na těchto stránkách (link nevede přímo na příspěvek, je nutné indikátor na stránce najít)
pro Ninja Trader:
www.financnik.cz/forum/read.php?24,97313,page=7
pro Sierra Chart:
www.financnik.cz/forum/read.php?24,97313,page=8

postup pro přidání indikátoru:
1)pokud stahuju z fóra - stáhnu s přejmenováním přípony na ".cs"
2)vložím do složky C:\Documents and Settings\"uživatel"\Dokumenty\NinjaTrader\bin\Custom/indicator
3)v Ninjovi najdu v menu Edit ninja script-->indicator
4)kliknu na Compile v liště - tuším, že dám ok, zavřu
5)otevřu graf a přidám si indikátor

PS. 50% retracement jsem v diskusi nenašel..zkuste to kdyžtak ještě sám, nebo mrkněte na suppurt fórum Ninja Traderu, možná tam něco bude.. www.ninjatrader-support2.com/vb/index.php

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...