Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Ahoj,
omlouvam se, jestli to nekde je, ale hledal jsem jak blazen a nenasel.

Zkousim demo NT+ZF a trhy ktere jsou v instrument manageru jiz evidovane zobrazim bez problemu. Jakmile chci ale nejaky pridat, tak data nezobrazim.
Konkretne se mi jedna o "pitove" trhy zrnin a masa (C,W,BO,SM,FC,LC).
Pridal jsem je do Instrument manageru ale pri pokusu o zobrazeni dat hodi chybu: NT server does not support this instrument, no data available.

Tak nevim, jestli ZF vubec tyto data poskytuje, nebo jestli jsem to jen spatne zadal instrumenty.

Diky za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to V-fredy:
zkontroluj že máš v okně ATM strategy vybranou aktivní strategii (na screenu to máš OK)
v políčku Qty navol pouze jeden kontrakt
zadej si dva příkazy kam potřebuješ pravým myšítkem a ten co už tam máš, přesuň na poslední pozici (že tam zůstanou označeny stále 3kontrakty, nevadí, když bude cena procházet postupně přes targety, budou se počty patřičně snižovat až zůstane jen ten jeden)
příkazem market můžeš i jeden kontrakt (či více, pokud si navolíš patřičný počet v Qty) uzavřít napřímo a počty otevřených pozic se ti patřičně sníží - bacha jen na záměnu buy-sell :) mohly by ti pozice naopak přibýt - to se dá využít při pyramidování, když navýšíš pozice a automaticky ti přibudou ochrané Stopy a Profit targety v jejich aktuálních pozicích

pokud cena protne SL,tak také všechny objednávky zmizí i ty dodatečně přidané (bacha jen podle brokera až pojedeš naživo, abys neměl vyplou platformu během otevřených obchodů, OCO vazba nemusí být držena na serverech, ale jen u tebe)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj libri, pokud jsem to dobře pochopil,když si zadávám příkazy tak vždy po jednom kontraktu Qty 1 na stejné ceně např bay stop 600,2 a zadám to 3x. teď se mi příkazy vyplní, a na PT i ST se mi skutečně objeví 3 kontrakty a v políčku Qty mám 1. Ručně mi to nějak nejde rozdělit mám nastaveno v ATM PT 400 a ST 120 a já jsem teď na ceně 601,2 a chci prodat 1 kontrakt na ceně 602,2 chci prodat další a ten poslední třeba nechat do konce. A další příklad nevím když za market koupím např 3 kontrakty najednou jak to rozdělit? Ručně to myslím myší asi nejde co? Promiň asi se ptám jak pitomec, ale zkoušel jsem to 3x zadat čekající pokyn na stejné ceně, ale nevím co dál. Moc díky za odpověď

V-FREDY

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj V-fredy, pokud zadas postupne tri prikazy po jednom kontraktu na stejnem miste - vznikne jeden prikaz se tremi kontrakty - pry to jde nejak rozdelit pres control center (ja to ale neumim), obchazim to tak jak jsem popsal, svuj ucel to splni. příkaz se tremi kontrakty posunu na nejvzdalenejsi mez a pod ni umistim dva prikazy vzdy s jednim kontraktem, takze od aktualni ceny mas celkem tri prikazy, na dvou jsou oznaceny po 1kontraktu a na tom poslednim 3 kontrakty, na SL ksou pak taky 3 kontrakty. pokud jsi mel ale aktivni startegii v menu ATM strategy během zadavani těch příkazů je vše OK, při protnutí prvního příkazu ti zůstane aktivní ten druhý a z toho posledního 1 kontrakt ubude, takze tam i na SL budou uz jen 2 kontrakty. pokud by cena protla SL, zmizi oba dva prikazy a i ten posledni se 3 kontrakty. chce to vyzkouset na demu a bude ti to jasné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gloomer Napsal:
-------------------------------------------------------
> Jiří S.
>
> Zkuste použít VerticalScale, ten zafixuje osu Y a
> graf se už pak sám necentruje nahoru-dolu. Dá se
> ale posouvat ručne kliknutím do sloupce s cenou a
> po dobu drzení myši s ním hýbat. Prilozil jsem ho
> jako obrazek, po stazeni si musite zmenit koncovku
> na .zip a rozbalit ho a vlozit do slozky
> indikators a zkompilovat. Pote by mel byt funkcni.
>
> Jirka
>
>
>
> Editováno 1 krát. Naposledy editováno dne 14.12.
> 11:34 uživatelem gloomer.
Ahojte potřeboval bych pomoct, stáhnul jsem si zde uvedený VerticalScale, rozbalil jsem ho a nakopíroval do složky dokumenty,ninjatrader 6.5, bin,custom,indicator - a zde jsem soubor vložil s názvem VerticalScale.cs (jenže indikátor se v programu nezobrazoval), pak jsem si všiml že v té složce jsou všechny indikátory s názvem ale před ním je ještě symbol "@" tak jsem symbol připsal k verticalu ale stále ho nevidím v programu. Nevím jestli něco dělám špatně :( Pokud někdo víte budu moc vděčný za každou radu!! Díky

[bold] [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...