Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pro: Markon
Teď jsem si tam dal Price Alert a zvuk mi to dává. Ne změnu zvuku mě napadly dvě metody.
1) Do adresáře C:\Program Files\NinjaTrader 6.5\sounds\ dát jiný wav soubor a ten přejmenovat na Alert4.wav

2) Najít C:\Documents and Settings\.....\Dokumenty\NinjaTrader 6.5\bin\Custom\Indicator\@PriceAlert.cs. Nějakým editorem otevřít a změnit v něm Alert4.wav na tebou požadovaný. Potom V Ninja - Tools/Edit Ninja Script/Indicator. Najít si požadovaný indicator Otevřít a dát Compile. Přímo v NT mi to nešlo upravit (úpravy mi nešly uložit), ale mám jen demo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro: Markon
Pokud jsem tě teď dobře pochopil, tak chceš aby to přehrálo zvuk když [bold] volume [/bold] dosáhne nějaké hodnoty.
PriceAlert přehraje zvukový soubor jen když [bold]cena [/bold] dosáhne zadanou hodnotu. S ničím jiným než cenou to nepracuje i když tento indikátor umístíš do jiného panelu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím.
Poraďte mi (nebo vyveďte z omylu), jak lze v NT udělat, aby se indikátory (EMA, %R, RSI...) vykreslovaly průběžně (online). Protože mě se děje to, že cena se nějak hýbe, ale indikátory se dopočítají vždy až na konci svíčky. Umí vůbec NT počítat s každým cenovým pohybem v průběhu svíčky i ostatní indikátory? Hledal jsem nějaké nastavení, ale nenašel jsem nic, možná jsem přehlédl.
Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...