Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

To Jazz, keď si tak pekne píšeme ...)))tak ešte raz položím tú istú otázku maximálne jasno...všetkému čo si mi písal rozumiem a rozumel som aj pred tým. Mne ide o obchodovanie priamo z grafu. Takže keď zadám tri pozície s rôznym PT a SL mám v grafe 3 ikonky na PT a 3 na SL , ale len JEDEN s Kontraktmi kde sú všetky sčítané spolu.Takže keď kliknem na Cancel zavriem všetky naraz nie postupne. Teda musím si otvorit Strategies a tam ich zatvárat v jednotlivých kolonkách a to je dost nepraktické .Takže sa pýtam či sa dá nejako NT nastavit aby mi ku každému kontraktu vyhodilo aj samotnú ikonku s cenou, aby som tak mohol dannú pozíciu zatvorit priamo z grafu. Jasnejšie to už neviem napísať, ale aj tak ďakujem za snahu pomôcť.


Gladiátor028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

mike_huettl:

Ja jsem si vytvoril pro kazdy patern ve variante short i long vlastni ATM strategii.
tj. vidim zeby se mohl vytvorit patern XY, tak si ho predvolim a pokud do obchodu vstoupim mam spravne SL a PT.

Casove narocne to neni vubec, kolikrat totiz vite (klidne i 5 minut) dopredu ze muze vzniknout prave tento a jedine tento patern. A ikdyz je fofr, tak kliknout, vybrat z menu a znovu kliknout je otazka na par vterin.

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Lucinek, ahoj , otázku si pochopil správne. Tento systém už používam, bud posuniem SL , alebo PT. Ja som len chcel vediet či je možné v NT nastavit aj samostatné ikonky jednotlivých obchodov s cenou, aby tam nebola len jedna so všetkými kontraktmi spolu.Aj tak diki za zapojenie sa do debaty , možno si práve odpovedal na otázku ktorá nedávala spať niekomu inému....))))))


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gladiator028,

no tak to je jina, z Vaseho tretiho prispevku bylo teprve jasne co vlastne potrebujete. :)

Hledal jsem, zkousel jsem ale neprisel jsem na to jak mit kazdy vstup zvlast a ne jako "prumer" tj. v jedne
polozce na grafu. Take jsem zkousel co se stane kdyz postupne nakoupim tri kontrakty a postupne ty tri
kontrakty prodam. V zaznamech o obchodech to pak vypada tak ze prvni prodej se sparuje s prvnim nakupem, druhy prodej s druhym nakupem a tak dale. tj. uzavira se vzdy nejstarsi pozice. To plati pri papertradingu a backtestingu v samotnem NT. Je otazka v jakem poradi uzavira pozice broker, jestli od nejstarsi, nejmladsi, nebo nahodne... :)
Tohle se mi podarilo vyhrabat k tematu jak NT uzavira pozice.
www.ninjatrader-support.com/HelpGuideV6/helpguide.html?FIFOOptimization

Takze pokud Vam poradi "likvidace" pozic vyhovuje tak ja to je, pak muzete pri dosazeni PT dat opacny prikaz za market
a zaznamy budete mit "spravne".

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gladiator028 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdvravím, vie mi niekto povedat či sa dá v NT graf
> rolovat aj na výšku? Cez Ctrl+šipky do ide len do
> strany , je hustejší alebo širší. V programe GST
> od Global Futures to ide aj hore,dole. Momentálne
> FDAX na NT vyzerá skoro ako priamka a na GST má
> pekné svingy. Po všetkých stránkach mi vyhovuje NT
> až na túto funkciu ktorú neviem či má.Diki
>
>
> Gladiator028

Co tohle ?
www.ninjatrader-support.com/vb/showthread.php?t=6434&highlight=vertical+scale

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
používám NT+IB. A zajímalo by mě, když se připojím k IB a zároveň k Zen-Fire (nebo jinému poskytovateli dat), jak poznám ze kterých dat se mi zobrazuje graf? Zda z IB nebo Zen-Fire? Nespíše se mi zobrazí vždy ze Zen-Fire, ale bouhužel jsem nepřišel na to kde je to nastaveno. Chci používat data feed Zen-Fire a příkazy zadávat IB. Pokud by mi to mohl někdo vysvětlit, budu vděčný.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Gloomer, ahoj to čo potrebuješ máš v NT Control center-Tools-Accoun conetctions - Add , tam pridáš poskytovatela dát ktorý ti poskytne Username a Heslo , preješ celu proceduru potom zavries Control center,znova otvoriš Control center -File-Conect - a tam odklikneš od koho chceš práve dáta a je to.


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gloomer :

Zajímavá nestandardní otázka. Osobně si myslím, že se ti graf bude vykreslovat z prvního připojení, ale taktéž příkazy budou chdit na tohoto prvního připojeného. Moc bych se divil kdyby NT myslel na takto nestandardní připojení dat. Já sám používám kombinaci IB+NT dalšího připojeného brokera nemám, nepotřebuji, navíc s takovým to připojením se data mohou mezi sebou bít, taktéž se zbytečně snižuje rychlost přenosu dat do PC. Proč to vůbec potřebuješ ?

David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...