Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Zdravím,

poslední dobou uvažuji, že bych začal NT využívat jako svůj hlavní obchodní softaware. Mám ale stejně jako desítky dalších traderů mnoho nejasností, se kterými bych od uživatelů tohoto programu potřeboval pomoci.

Velmi důležitou součástí mé strategie, je určování tržní nálady na základě Open Interestu. Tento indikátor, jsem ale v nabídce indikátorů NT nenašel. Nenašel jsem tam dokonce ani Herrick P I, což mně od podrobnějšího hledání odradilo úplně.

Dá se nějak Open Interest v Ninjovi zobrazit?

Předem děkuji za odpověd.

Jonny-Em
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Ani ten nejlepší trader nedokáže s přesností předpovídat vývoj trhu. Ale dokáže, se nenechat tímto trhem překvapit."

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím Ninjov, vie mi niekto povedať ako dostanem do Ninju denné a týždenné grafy ? Mne to ukazuje max 60min a to je málo. Taktiež mi to ukazuje vo Futures kontraktoch max 10 položiek teda ani z polovice neviem využiť ponuku ktorá tam je, alebo je to len na pozeranie..))))) a rád by som tam mal aj data Stock lebo tam nie su vôbec.Diki.


Norbert888

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chcel by som pouzit NT na backtest ES. Data mam od Zenfire ale pri ES mi zobrazuje grafy len poslednych 5 dni. Pri ER2 aj pri NQ mi to zobrazuje ovela dlhsiu historiu (aj kontrakty 06/08). Ale pri ES mi to zobrazi len poslednych 5 dni z aktualneho kontraktu (09/08). Chcel by som sa spytat ci aj ostatni mate podobnu skusenost alebo musim zmenit nejake nastavenie? Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
mel bych dotaz k backtestovani za pomoci market replay-shanim data na ER2,ale nasel jsem jen par mesicu na korthunu.
Zjistil jsem,ze asi neni mozne prevest historicka data na NTM soubor prehratelny v NT,ale ze by bylo mozne pouzit sim ucet a external data feed conection a pro pousteni historickych dat pouzit napriklad esignal,ktery se bude chovat jako poskytovatel dat a pritom bude prehravat historicka data za pomoci funkce tick replay.

Jedina vec,kterou nevim je,jak mam nastavit NT,aby jako ten external data feed pouzil program esignal.

Snad jsem to formuloval srozumitelne a nekdo mi poradi

Predem dekuji za odpoved
kuta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: Norbert888

Docela mne zaujal váš příspěvek z 9.9. ohledně změny barvy indikátoru Bar Timer, který vám na černém pozadí není vidět. Také používám v Ninjovi černé pozadí i Bar Timer, ale problémy s ním nemám žádné. Když si kliknete na Properties, hned na vršku je položka Axis a první řádek Color for Axis. Barva, kterou v tomto řádku nastavíte, platí nejen pro časovou a cenovou osu, ale i pro Bar Timer. Tedy alespoň mně to takhle funguje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...