Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,

vrhl jsem se vyzkoušet backtestování v platformě NinjaTrader a mám takovou maličkost, která mě trápí. Když si do svých grafů v při backtestování dělám různé poznámky (šipečky a přímky) pomocí nástroje "Draw tools", chtěl bych aby se mi tyto náčrtky v historických grafech zachovaly i na příště, při vypnutí platformy. I když svůj pokreslený graf uložím pomocí "Save Template" a znovu jej po vypnutí a zapnutí NinjaTraderu načtu ... mé poznámky a nákresy jsou fuč. Je to tak normální a NinjaTrader tyto věci neuchovává, nebo něco dělám špatně.

Díky za pomoc znalejších kolegů

Přeji pěkný zbytek víkednu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Kazma:

Tenhle problém už se v tomto vlákně řešil několikrát, naposledy tuším na straně 17. Příkaz Save Template Vám neuloží zakreslené poznámky, šipky aj. - to co se Vám ukládá jako template je pouze nastavení pracovní plochy (např. barva pozadí, zobrazené indikátory, druh grafu /candle aj./, rozestup svící). Můžete mít tedy více template podle libosti. Kupříkladu template se zeleným pozadím a dvěma EMA, template s modrým pozadím, jedním EMA a CCI nebo template, na kterém budou svíce místo červené a zelené mít barvu žlutou a fialovou atd.. (Fantazii se meze nekladou.)

Váš problém s uchováním popisků vyřeší to, když při vypínání Ninja Traderu nebudete zavírat grafy, necháte je otevřené a vypnete jen hlavní panel Ninjy. Při opětovném zapnutí NT pak naleznete svoje grafy i s popisky přesně v tom samém stavu, v jakém byly před vypnutím NT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdvravím, vie mi niekto povedat či sa dá v NT graf rolovat aj na výšku? Cez Ctrl+šipky do ide len do strany , je hustejší alebo širší. V programe GST od Global Futures to ide aj hore,dole. Momentálne FDAX na NT vyzerá skoro ako priamka a na GST má pekné svingy. Po všetkých stránkach mi vyhovuje NT až na túto funkciu ktorú neviem či má.Diki


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gladiator028: můžeš chytit myší obrazovku tam, co je cena a posouvat s ní nahoru a dolu. Ale protože se NT vždycky snaží zobrazit co největší část grafu, tak ti to půjde nejspíš jen jedním směrem. Pak musíš zmenšit okno s grafem, aby ti ukazoval menší časový úsek. Abys pochopil, co píšu, tak to zkus, dneska mi nějak haprují lungvistické schopnosti.... mlžné pondělní ráno :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Maitreja, už som to vyriešil. Celú tu šarapatu mi robili Woody Pivots linie ktoré som zadal do každého grafu, tie mi doslova žehlili grafy a už som si začínal myslieť, že blbne NT. Teraz tam mám už aj Gerlach a začína sa tvoriť aj Kriváň....)))))) Píšem to aj kôli ostatným, aby neboli prekvapený ked si zadajú Woody ,,žehličku" do grafu.


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, mám jednu možno banálnu otázku, ale potrebujem zistiť ako sa zadávaju v Ninja obch.príkazy v jednom grafe postupne. Napríklad zadám jeden kontrakt na nákup a ked to robí už nejaký profit tak chcem pridať ďalší s tým že ten prvý pri dosiahnutí určitého profitu zruším a druhý necham bežať ďalej. Zatial mi to hádže všetko do jednej ikonky a ked dám Close tak mi to zavrie všetky príkazy súčasne. V Metatraderi je na ploche každá ikonka zvlášť a tak sa dá zatvárať solo príkaz prehľadne a veľmi jednoducho.


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Jazz, asi som sa nevyadril jasne.....ja potrebujem otvorit v jednom grafe postupne napr.3obchody a tie postupne zatvárat pri dosiahnutí jednotlivých PT nie zatvarat všetky naraz.Ked su všetky príkazy v jednej ikonke(s cenou)tak to ináč ani nejde, po stalčení Close sa zatvoria všetky obchody súčasne..!!!?

Gladiator028


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gladiator028:

Nakoupite na:
urovni 10 bodu s PT 35
urovni 20 bodu s PT 45
urovni 30 bodu s PT 55

Trh se vyskrabe na uroven 35 (v te dobe mate 3 otevrene kontrakty) a vy prodate 1 kontrakt.
Zustavaji Vam dva otevrene, na urovni 45 opet prodate jeden kontrakt a uz mate otevreny jenom jeden kontrakt.

Tlacitko "Close" neudela nic jineho nez ze zada opacny prikaz sell/buy za market v poctu aktualne otevrenych kontraktu.

Asi se budu opakovat, ale...
Staci nakoupit/prodat za market tolik kontraktu, kolik chcete. :)

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
mam otazku ohladom "automatickeho nastavenia roznych PT". Obchodujem system FinWin a na kazdy pattern mam stanoveny iny PT, takze je dost neprakticke pouzivat ulozenu ATM strategiu a nasledne manualne posuvat PT v grafe alebo DOMe. Napr. ked mam standardne nastaveny PT na 230 a nastupim na pattern, ktory ma mat PT 300, manualne posunutie nie je presne, kedze sa nova pozicia PT (hodnota pri posuvani sipky - oznacena +/- bod) vypocitava nie podla vstupnej ceny ale aktualnej ceny. Teoreticky by som musel vziat do ruky kalkulacku, vypocitat si PT podla vstupnej ceny a posunut ho na vypocitanu uroven. V praxi ked vam pred ocami mihaju ticky je to dost neprijemne;) Uvazoval som aj o ulozeni osobitnych ATM pre kazdy pattern a strategiu podla konkretnej situacie menit...To by ale bolo tiez casovo narocne....verim, ze mi niekto pomoze. Dik!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...