Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dobry den, chcem sa spytat. ak si zakreslujem S/R urovne trendovou ciarou, ako si to mam ulozit aby ked vypnem NT a na druhy den ho zapnem a otvorim graf tak aby mi tam zostali tie urovne zakreslene. Ked to ulozim ako template tak to nejak nefunguje a zostane mi iba nastavenie indikatorov. dakujem za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ERROR: Unable to import file (cesta). Instrument is not supported by repository

V napovede k NT stoji (Historical Data -> Import):
"If you are importing historical data for a futures or forex instrument, the instrument MUST exist in the Instrument Manager and if it does not, you must add it first"
a pak
"The name of the file must be the instrument name within NinjaTrader."

Takze pokud chci naimportovat soubor: ER2 03-08.txt
tak musite v Tools -> Instument Manager vytvorit novy instrument.
V mrizce s Master Instuments vyberte ER2,Future
v seznamu Expiry vyberte "03-08"
a kliknete na tlactiko s cernou sipkou vlevo cimz se instrument vlozi do seznamu vlevo.
Pak jiz import dat probehne vporadku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Když jsme u toho workspace, mohl bych se zeptat, jak to funguje? Já to pochopil asi špatně. Jde mi o to, jak docílit, abych si třeba otevřel 4-5 grafů, nějak si je nastavil a následně, když NT zavřu a poté zase otevřu, abych měl celé toto moje nastavení znovu, aniž bych musel někam klikat. Ukládám si workspace, poté ho otevřu a nic. Po Open Workspace se nestane vizuálně vůbec nic. Pochopil jsem template, ale to workspace se mi chová, jakoby se nic nedělo, takže musím každý graf otevírat znovu.
Jen podotýkám, že mám verzi 6.5.1000.6 a jedu nějaké demo (zdarma). Nevím, zda je to omezení.
Děkuji
Patrik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kenpa:
Otevrete si graf, vlozte nejaky indikator a klepnete pravym tlacitkem nekam na bilou plochu grafu.
Uplne dole najdete polozku "Templates", zvolte "save as" a pod nejakym jmenem ho ulozte.

Pri otvirani dalsich grafu si rovnou muzete zvolit ten Vas template. Ted jste v situaci kdy mate otevreno vasich 5 grafu.
Bezte do "Control Center" okna, zvolte "File" -> "Workspaces" -> "Save Workspace As", workspace si nejak pojmenujte.

Pri zavirani NT na vas vyskoci dialog "Save Workspace", zvolte "Yes to All".
Nasledne kdyz otevrete NT, tak se Vam otevre bud rovnou s Vasim Workspacem tj. i s grafy, nebo se otevre s defaultnim workspacem. Pokud se Vam otevre defaultni workspace, tak si ten Vas vyvolate pres "File" -> "Workspaces" -> "Vas ulozeny workspace".

Je to ono ? (Nebo jsem spatne pochopil otazku ?)

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to julietrose: Díky, problém byl v tom zavírání grafů. Měl jsem dojem, že když mám otevřeno, uložím workspace, zavřu grafy a zavřu NT, následně otevřu a dám otevřít WS, tak se mi otevřou grafy, ale takto mi to nějak nefungovalo. Nicméně, nyní je to dostačující. Děkuji moc za odpovědi. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím

Taky jsem řešil problém, kdy se mi po otevření NT nezobrazily grafy , nebo moje nastavený S/R či TL
Náhodou jsem ale přišel na to že když se nejdříve odpojím od dat a potom teprve zavřu Ninju, zmáčknu yes to all,
tak při novým otevření NT se všechno automaticky zobrazí tak jak jsem to měl a to i se všemi S/R , TL i textem
Takhle mi to funguje už čtyři dny, tak to snad někomu pomůže

Ted zase řeším problém jestli je možný v grafu mazat S/R úrovně jednotlivě.V nastavení jsem našel jen tu možnost, kdy se mi smažou všechny a to neni potěšující. Pokud by mi někdo s tim poradil byl bych mu vděčen, díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

nevíte prosím někdo jak docílit následujícího: chtěl bych si přehrávat v NJ historická data a mačkat na nich příkazy jako by se jednalo o real seanci ... chtěl bych docílit toho aby graf končil vpravo a přitom to byla historie neboť indikátor, který používám se zobrazuje se spožděním. Takže když projíždím historii pomocí šipky doprava tak to není vůbec objektivní neboť ten indikator tam je i když by tam neměl být...

Děkuji za jakoukoliv pomoc a ať se daří.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fxmagico Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
>
> nevíte prosím někdo jak docílit následujícího:
> chtěl bych si přehrávat v NJ historická data a
> mačkat na nich příkazy jako by se jednalo o real
> seanci ... chtěl bych docílit toho aby graf končil
> vpravo a přitom to byla historie neboť indikátor,
> který používám se zobrazuje se spožděním. Takže
> když projíždím historii pomocí šipky doprava tak
> to není vůbec objektivní neboť ten indikator tam
> je i když by tam neměl být...
>
> Děkuji za jakoukoliv pomoc a ať se daří.
> Honza
>

Je potřeba NT připojit na tzv. Market Replay (File-Connect-Market Replay Connection...). Je však potřeba mít k dispozici data ve formátu pro Market Replay. Do tohoho formátu si NT ukládá všechny příchozí data od nějakého poskytovatele pokud se v nastavení zapne, že toho má dělat (Tools-Options-Data-Run market replay recorder). Ukládají se pouze data trhů, které má NT otevřené. Na jiný způsob jsem zatím nepřišel. Na fórech NT lze najít odkaz na archiv dat pro Market Replay určitých instrumentů. Já to teď např. dělám tak, že mám zapnutého NT celý den, nahraju si trh, který sleduji a pak si ho znovu pustím, když na to mám čas. Je to jako video, nudné pasáže zrychlím, zajímavé části se zastavím a prostuduju.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...