Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny,
mám následující dotaz. Kolik místa v paměti vám zabírá běžící NT? Mám pocit, že i když dělám pravidelně zálohu, neustále se zvětšuje (asi jak přidává data z dalších dnů), aktuálně má přes 300 MB, což se mi zdá docela dost. Poradí někdo, jak ho zase "zeštíhlit"?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

coochi
Díky za reakci, pokusím se dotlačit admina, aby to opravil. Myslím si, že asi bude problém se synchronizací času.

oldie
Ano máte pravdu, pokud si zalohujete nebo načítáte nová data přímo v NT, tak se to v RAMce projeví. Řešení je přenést zálohovaná data mimo program NT někde do jiné složky a načítat nová data jen pár dnů nejlépe 1 den. Osobně to vidím na další velkou chybu v programu NT - co se týče zálohovaných dat. Žádný program by si neměl databázi automaticky házet do RAM.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás,

mám prosbu ohledně indikátoru EMA a jeho zobrazení v NT. Mohl by mi někdo z Vás poradit, jak mám nastavit tento indikátor tak, aby v případě up trendu se vykresloval třeba zeleně a v případě down trendu červeně? Jedná se o vizuální pomůcku. Předpokládám, že bude potřeba změnit kod indikátoru, jenomže bohužel nejsem takto technický typ.

Byla by nějaká rada?

děkuji.
Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cookie: Ahoj, koukam, ze jsi se do indikatoru pustil naplno :-) Mam dotaz - udelal jsem si indikator RangeNextOpen - neco jako rangeCounter, ale pise pravdepodobnou oteviraci cenu pristi svice pro short i long. Mam ale jeden velky problem - cisilka zobrazim, ale jak udelat jejich grafickou reprezentaci tak, abych mel nekde u posledni aktualni svicky dve kratke horizontalni linie - open pro long a open pro short - na to jsem zatim neprisel. Neporadil bys, jak na to kresleni do NT?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lucínek:
Zdravím, používám Tvůj indikátor RangeNextOpen, ale když chci vstupovat na close, musím tick přičíst nebo odečíst. Někdy chci vstupovat třeba "se slevou" nebo "později" o pár ticků. Nedal by se vylepšit o nastavení hodnoty (př. -1,-2,-3,...+1,+2,+3,...), kterou by se tohle dopočítání dalo zautomatizovat v tom fofru. Snad mi rozumíš. Neumím programovat. Díky Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...