Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

To Lucam, ahoj ako pozerám na ten graf of Bachart , tak na ňom by som neobchodoval ani zo žartu, k dátam od Zen-Fire (Mirus Futures) + NT sa nemôže rovnať. Dáta od Zen Fire patria skutočne medzi najkvalitnejšie spolu s E-signalom. Tvoje testy nemusíš zahadzovať , testuj to teraz aspon mesiac na Zen Fire a len urob prípadné doladenie, lebo až taký obrovský rozdiel to zas nebude. Pokial uspešne paper traduješ už rok, tak ti to pôjde aj teraz na ostro, ale samozrejme musíš dávať velký pozor ešte na jeden najdôležitejší indikátor a to je tvoja psychika!!!!! Ked budeš ovládať svoje emócie v medziach normy tak kvalitnejšie dáta môžu viesť len ku kvalitným výsledkom.
Prajem ti úspešný trading.



Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj Thomaz, potrebujem ten tunel čo si naprogramoval stiahnut aj do notbooku , ale tam ked kliknem na custom-bin-rozbalia sa mi samé somariny a nije tak ikona indikátory . Mám tam Autotrade, Custom, Esignal, Fix a same knižnice. Po indikátoroch ani stopy. Je to skôr softwerovy problém, ale aj tak sa ta to opýtam či náhodou nevieš poradiť ako nájsť indikátory.Diki


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
nekde jsem zaslechl, ze existuje software, ve kterem muzu mixovat indikatory z ruznych timeframe a pritom to vse mit v jednom okne (napr. cenovy graf a CCI mit volume 2000, ale zaroven ve stejnem okne mit EMA34 pocitane z Volume 5000). Byl to, prosim, NinjaTrader, kdo tohle umi? Nemuzu to zpetne najit. Dik moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...