Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Tak bohužel, nešlo by to. Ninja tu Y-osu při pohybech po grafu stále nějak ovlivňuje. Nedrží spolehlivě fixní velikost osy-Y a nelze se s tím bez ztráty vyštelované velikosti Y-osy bezpečně a rychle pohybovat po celém grafu. Fixní výška Y-osy a vlastnoruční pohyb po této ose přece musí jít nějak jednoduše nastavit, jenže já nevím jak. Se divím, že to nikomu nevadí.
(U QuoteTrackeru jde kromě Dinamic volit i Sliding window kdy se to jenom centruje ale i Absolute kdy se to už ani nehne a hýbat s tím mohu šipkami kam chci já a rozměr se drží přesně. Krom toho si tam mohu nechat zobrazit i procenta z přednastavené nuly. Jenže zas má jen 10-ti denní historii a nemá zadarmový data aj. co zas má Ninja.)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Chcel by som sa opýtať ako počitačoví laik neviem ci to tu niekde bolo spomenuté, ale nemohol som to nájsť ako importovat hist. data do ninjatraderu či majú byť rozbalené alebo nie a následne ich spustiť na grafy na backtesting, mam zprovoznené ninja+zen-fire ale na backtesting to nieje moc dobré pretože musím každý deň zapať PC aby sa nahrali do pc a na konci týždna si možem backtestovať data s predošlích 5 dní.
Ďakujem za pomoc.

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bugi:

kdo hleda najde. Tohle vlakno ma uz 42 stranek a co 5 stranek se opakuje stejny dotaz. Takze odpoved na vas dotaz se skryva v historii tohoto vlakna. Dokonce tam najdete odkaz i na historicka data az do 07/2007. A do samotneho NJ si muzete natahnout vetsi histori nez je vasich 5 dni. Staci si najit videotutoriali k NJ a budete vedet jak na to.

Nahore v diskuzi mate radek funkce a mezi funkcemi je i odkaz na vyhledavani. A tam najdete odpoved na vestsinu vasich dotazu.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vas,

v uzavrene diskuzi jsem se odpovedi nedockal, proto to zkusim jeste tady..nakonec to mozna pomuze i druhym..

prohledaval sem diskusi, ale nepodarilo se mi najit, co potrebuju..proto se predem omlouvam, pokud to uz nekde padlo..

mam par veci, ktere ukazoval Petr P. na emini II a se kteryma bych potreboval pomoct..uz chvilku to ladim v sierre i ninjovi, ale nedari se mi dostat do grafu, co chci...

1. jak dosáhnu v NT (SC) toho, aby se pozadí noční seance zbarvilo jinak než hlavní obchodní hodiny?

2. jde nějak automaticky v SC a NT nastavit vykreslení úrovní High a Low noční seance, nebo musím pokaždé ručně pomocí kreslení linek?

3. a jde v SC a NT nějak zautomatizovat vykreslení úrovní High a Low otevíracího rozpětí, nebo opět musím pokaždé ručně kreslením linek?


predem diky za rady...jsou to drobnosti, ale pomuzou mi..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gloomer:

zkusil jsem udělat ten (O + L + H + C) / 4 klouzavý průměr. Na výsledek to má opravdu minimální dopad.

uloz.to/1056833/SMAOLHC.zip

To Import
1. Download the attached file to your desktop
2. From the Control Center window select the menu File > Utilities > Import NinjaScript
3. Select the downloaded file

Pro příště bych ale navrhoval řešit programování ve vlákně k tomu vytvořeném (www.financnik.cz/forum/read.php?3,104724) a tady nechat jen nastavení, ať udržíme nějakou přehlednost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

nevim jak ostatnim, ale me od vcerejsiho dne nefunguje Zen-fire pripojeni. Ptal jsem se kolegy a jemu to dela to same. Pise to "Login failed: Please check your account connection parameters and your internet connection"...

Pokud s tim mate nekdo nejake zkusenosti, prosim poradte?

Stejne nastaveni demo uctu u Zen-fire pouzivam uz delsi dobu a vse bylo bez problemu.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem si stihnul dokonce zažádat o nové přístupové heslo a ouha ani to nefunguje. Už to není to univerzální zen-fire přístupový jméno a heslo a navíc v emailu píšou, že je omezené na 30-dní....z čehož nemám vůbec dobrý pocit, protože to spíš vypadá na změnu v přístupové politice. No ale nebudu předbíhat, třeba jim tam jen něco kikslo...

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...