Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdarec,

mám prosbu. Pokud používate přehrávání dat v NT přes REPLAY funguje vám Account performance??? Nebo Account performance funguje pouze v demu při reálných datech?

Já jsem na to nepřišel, replay používám dlouho, ale z toho přesně nezjistím ztráty/zisky. Musím si je psát ručně a pak to vyhodnocuji.

Předem díky :)

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny tradery,

uz jsem konecne prisel na to, jak odstranit nepotrebne strategie z Chart traderu. Klikne se levym tlacitkem na okenko se tremi teckami (vedle napisu ATM Strategy). Objevi se tabulka "ATM Strategy", pravym tlacitkem se klikne kdekoli v tabulce a potom levym tlacitkem na napis "Manage ATM Strategy Templates". Vybere se prislusna strategie a tlacitkem "Remove" se odstrani.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Myslím, že existuje jedna možnost použít tuto sytanxi např.pro ER2 je to ER2 ##-## a nastavit Start date a Last date v Format data series. Nicméně starší data jsem importoval se souboru. Jestli se načtou od brookera nevím. Matně si vzpimánám, že jsem takto tahal starší data od Opentick.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravíčko, doteď jsem si vystačila bez registrace, ale po 4 měsících usilovného backtestování na grafech z Barchart.com (používám E-mini Russel 5min) jsem nainstalovala NinjaTrader s daty od Mirus a koukám jak vyvoraná myš - ta data čas od času sedí, ale často jsou o dost jiné. Na Barchartu jsou ty pohyby takové hladší, v NT se často objeví vystřelení, které mi dává falešný signál a celý systém posílá do kytek. Každopádně na datech z Barchartu jsem systém odladila tak, že na více trzích docela slušně a vcelku dlouhodobě (poslední rok) vydělává a u NT většinou končím na SL... Kterému zdroji mám věřit? Jestli můžu těch 3.000 ručně zbacktestovaných obchodů zahodit (+ další tisíce, než jsem se prokousala k "finálnímu" nastavení), tak mám opravdu radost... :S

6815

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Lucam:

Ešte jedna skúsenosť, ktorá sa mi neustále potvrdzuje. Akákoľvek dátová chyba alebo nekorektnosť backtestovania vždy viedla k zlepšeniu výsledkov. Tiež som zažil situácie, keď som si myslel že niečo funguje (a ako výborne) a pri detailnej verifikácii bol výsledok úplne opačný.

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nenašel sem v tomhle vlákně, jak nastavit NT na sim. Myslím tím, jak ho nastavit na korktní simulování obchodů hlavně z pohledu marginu a komisí na třeba IB, nebo Mirus Futures. Prostě celkového nastvení se všemi poplatky na různé brokery, asi bych to našel ale už to nezlvádnu nastavit. Má někdo z vás ponětí, jak na to, případně i aktuální ceny poplatků? Děkuju moc to pomůže.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hirens,
margins si asi v simulovanem uctu nenastavite, ale komise se nastavuji v Control Center -> Tools -> Options -> Commission, pak si najdete v tom seznamu Futures -Zen-Fire (pokud mate Ninja + Zen-Fire), stisknete levym tlacitkem mysi na + a rozbalite si tim menu. Pak zadate jak velkou komisi chcete mit a potvrdite tlacitkem OK. Ja mam nastaveno $2,5 coz za otevreni a uzavreni pozice dela $5 a to je tak zhruba realisticka castka v zivem obchodovani. Jeste si nezapomente v Options -> General, jak je tam tech 6 okynek pod sebou, zaskrtnout okenko Apply commision to PnL calculations.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...