Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Sharelog:

LSMA je v Ninjovi k mání jako LinReg (Linear Regression (pokud má někdo zájem si to počítat v Excelu tak pro 25-ku: "=SUMA(LINREGRESE(A1:A24)*{25;1})" )), ale nejsem si jist zda je obsažena už v originální instalaci, protože jsem to našel až po doinstalaci dalších indikátorů. Pokud Price type "Median" znamená H+L+C/3 což si ale nejsem jist protože skutečný Median by se měl počítat ze všech padlých hodnot na svíčce, tak Median; mmj."H+L+C/3" je vlastně pé pivot a pokud ne, tak mě někdo opravte.
-----------------------
Já bych naopak potřeboval poradit jak v Ninjovi nastavit fixní výšku osy-Y, protože ono to tvrdošíjně automaticky "scaluje" a z drobků se stávají sloni a ze slonů naopak drobci když přijde mamut. Nejde mi pak jednoduše nastavit vstup či výstup mimo hranice grafu právě když se cena pohybuje rychle do pryč.

A také jak zrušit infořádek indikátorů, protože to také leze do ceny když jde cena do vrchu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

chtěl bych poprosit nějakého programátora o úpravu indikátoru simple moving average. Potřebuji aby hodnota pro výpočet byla Open+Hi+Low+Close/4. V nabídce je ted pouze Close, Hi, Low, Median, Open a Typical. Pokud by někdo uměl, aby do této šel přidat OHLC/4 byl bych velice vděčný. Případně by stačil i zcela nový indikátor, kde by byly 2 SMA jeden s periodou 10 s výpočtem z O+H+L+C/4 a druhý s periodou 5 a hodnotou pro výpočet vzorce Close. Děkuji.


madra, P.i.e.t.r.o._l. :

Co se týče komisí, tak komisi si můžete nastavit v Tools -> Options -> Commission. Tam si vyberete vaseho brokera u kterého máte účet. Například pro InteractiveBrokers rozkliknete položku Futures - InteractiveBrokers kliknete na položku Commissions level a úplně vpravo se zobrazí "čtvereček" se třemi tečkami. Na ten kliknete a otevře se prazdne okno Collection editor, tam klinknete na NEW a v pravé strane okna v políčku Commission kde je 0 napíšete výši vaší komise. Pozor ale, musíte nastavit poloviční komisi, protože se účtuje vždy jen na jednu stranu. Takže pokud máte komisi 4,8 RT, tak zadate 2,4. Nic jiného se nevyplnuje. Odklikáte OK a znovu otevřete Tools -> Options a v záložce Genereal zaškrtnete políčko Apply commission to PnL calculations. OK a melo by to pri kazdem obchode započítavat komisi 4,8 USD.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiří S. Zkuste použít VerticalScale, ten zafixuje osu Y a graf se už pak sám necentruje nahoru-dolu. Dá se ale posouvat ručne kliknutím do sloupce s cenou a po dobu drzení myši s ním hýbat. Prilozil jsem ho jako obrazek, po stazeni si musite zmenit koncovku na .zip a rozbalit ho a vlozit do slozky indikators a zkompilovat. Pote by mel byt funkcni.

6924

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To gloomer:

Jo, dík, to by prozatím asi šlo.

Myším Klikáním do sloupce s cenou se mi mění měřítko Y, avšak klikáním do cenového grafu s tím lze konečně posouvat po ose-Y. Jenže to též současně posouvá i po ose-X což je v době války tak trochu nežádoucí neboť se pak ještě mnohdy musí doklikávat na Ninjovu šipečku návratu k aktuálnímu baru.

Ideální by bylo, kdyby to ještě reagovalo i na klávesnicové šipky dolu/nahoru což by umožnilo stabilně sledovat vývoj posledního baru a současně si možným posouváním jen po ose-Y hlídat blížící se suporty a rezistence.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...