Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Gladiator028:
Nebude problem v tom, ze sa pozeras do Program Files/Ninja Trader....teda tam kde sa ti NT naistalovalo? Tam sa totiz indikatory nenachadzaju, a hoci tam adresar Custom je, indikatory tam nie su. Okrem zlozky v Program files si NT vytvara aj zlozku v MyDocuments (alebo Moje Dokuementy) presne v umiestneni ktore som ti napisal.
tak si to over ci pozeras spravne.


tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

cican:

Podle nápovědy Ninja Tradera to v něm jde naprogramovat. Jdou kombinovat různá data i instrumenty. V metodě Initialize se pomocí funkce Add přidají další data, která budou následně přístupná přes pole BarsArray. Metoda OnBarUpdate se pak bude volat pro všechna data a pomocí hodnoty BarsInProgress v ní můžeme rozlišit, která data se zrovna aktualizují.

Myslím, že to umí ještě Trade Navigator pomocí "of". Psal o tom jaspee na www.financnik.cz/forum/read.php?22,47808,page=24
[ital]"možná to půjde i jinak ale co třeba
IF close to co hledáš je místo of Daily potom jde nastavit cokoliv jiného... "[/ital]

Pravděpodobně to půjde i v dalších pokročilejších programech, protože jsem hledal jen ve dvou a u obou jsem něco našel. Ideál by samozřejmě byl, kdyby to šlo i bez programování.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všichni,

chci se zeptat. Jistě vám taky přišla z NT hláška, že se musíme přerolovat do dalšího obchodního období.

Jak je to s termíny dodání, třeba u TF? Obchoduje se dejme tomu TF 12-08 do konce měsíce prosinec 08? (jasně jsou svou svátky a atd.)
Nové kontraktní období bude od 1.1.09 do posledního dne v březnu 2009. Jak je to u ID trejdování? Obchoduje se až do posledního dne?Je tam přeci ještě LTD.

Díky za odpověď
J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji Ti PD,

koukal jsem na ten odkaz na ICE, tam jak si mě nasměroval. (tu)

Takže, jestli to chápu dobře - kontraktní období končí v třetí pátek toho měsíce, který je uveden v označení..........

ještě mám otázku - asi dost pitomou - ale nikde jsem nenašel na to odpověď - ten poslední 4.týden toho třetího měsíce se už obchoduje na novém kotraktním období? Třeba TF 01-09.

Já vím, je to trochu mimo toto vlákno, omlouvám se.

Díky J.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas,

idexy jsou ctvrtletni a na novy index se zpravidla prechazi kolem 11. nebo 12. dne v poslednim mesici ctvrtleti. Takze prave dnes je mozny presun na novy kontrakt - 03-09. Sledujte volume u sveho indexu, to vam nejlepe napovi, kdy je cas na presun.
A abych se vratil k NJ, tak ten vam vyhodi (pokud jste tu volbu nezrusil) dialogov okno, ze je cas prerolovat s odkazem na to, jak to udelat prakticky v NJ.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...