Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Můj dotaz je směřovát pro ty, kteří alespoň backstestují.
Když se dívám na historická data ER2 a vidím indikátor pro vstup do trhu na VOLUME 2000, tak na tomhle timeframu nepoznám kam mám hodit stop-loss, zkrátka nevím jak se dostat určitý počet tiků nad/pod vstup. Chtěl bych mít stop-loss kolem 150$ to znamená asi 15 tiků.
Může mi z vás někdo poradit.
Děkuju moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny,

prosím o radu jak přidat do indikátoru alert, který vyloudí nějaký zvuk, když mi křivka dojde na určitou hranici. Šmejdil jsem tady po foru a moc jsem toho nenašel. Je to docela otrava do toho pořád čučet. Zase na druhou stranu se vyvaruji unáhlených vstupů jen proto, že do toho pořád koukám a občas mi povolí disciplína. Takhle bych překnul na okno grafu po signálu až když se bude k něčemu schylovat.
Možná je to blbost, ale rád bych to vyzkoušel.

Mohl by mi někdo poradit? Zkusím si znovu přehrát videotutorial od Finačníků. Zatím se mi to nedaří rozchodit.

Předem děkuji za radu.

A.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hezká ukázka s použitím oken Market Analyzer a Alerts:
www.ninjatrader.com/V6_Videos/NT6MarketAnalyzerAlertCondition.html

Dá se to udělat i stejně jako strategie, jen místo vykreslení šipky se nastaví alert.
Tvorba strategie: www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader-7.html

Přímo do indikátoru se to dá naprogramovat taky, přes funkci Alert nebo PlaySound (viz nápověda programu).

Spousta dalších videí v angličtině: www.ninjatrader-support.com/HelpGuideV6/helpguide.html?VideoLibrary

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj maitreja a jdomin,

díky za radu, je to super - funguje to!
Použil jsem onen zvuk z windows ringin .......hehehe. Je to tady jak na telefonní ústředně. To když se cena motá kolem průlomu. Před chvílí mi to tady vyzvánělo pomalu 3 minuty v kuse. :D

Díky

A.

PS: videotutorial je skvělý! Doporučuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, mám několik dotazů - požívám kombinaci NT + Zen Fire. 1. Pokouším se dostat v NT ke grafu $TICK. V instrument manageru jsem ho nenašel, na support foru píšou, že Zen fire $TICK nepodporuje. Je tu někdo, kdo může tuto info vyvrátit/potvrdit? 2. Vzhledem k bodu 1 jsem se pokusil propojit NT s demo účtem u interactive brokers, kde bych se měl k $Ticku dostat. Při vytváření nového připojení ale v comboboxu položku interactive brokers nemám (viz screen, pokud se mi povede vložit). TWS od IB mám nainstalované, zaškrtané položky, které by podle několika návodů zaškrtnuté být měly..... Co s tím? 3. Toto je otázka, která byla položena ve vláknech o NT několikrát, např. Pajasoftem, odpověd jsem ale nenašel - jak ve verzi 6.5 zadávat do Super Domu Stop příkazy? Díky maitreja

6586

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jdomin: byls v brně? naprosto netuším, který jsi :-)

ad 1. já nenašel
ad 2. mám dvě instalace na dvou compech ve dvou verzích......
ad 3. jj, CTRL + kolečko myši + nastavit v properties set mouse wheel.... jsem taky nastavil....

Používáš zen fire? jakou máš verzi NT?

vypadá to na další dotaz na support

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

maitreja:

jj, byl, ten mlaďas v oranžovym tričku :).

Aby jsme si rozuměli, Zen-Fire nepoužívám, stáhnul jsem si poslední verzi Ninja Tradera ze stránek výrobce a napojil ho na demo od IB. Tam jde TICK v pohodě. Jestli máš Ninju od brokera, tak je možná osekanej, abys neviděl, o co si s tím brokerem přišel :D.

A to CTRL + kolečko mi fakt funguje, zrovna jsem to zkoušel. Po nastavení "middle mouse button is stop market" na true se už samozřejmě CTRL nepoužívá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak mám odpovědi na své otázky, možná budou zajímat i další řešitele.....

1. $TICK v NT - zen fire toto neposkytuje, je potřeba mít jiné připojení, např. Interactive Brokers, ESignal...
2. chybějící provideři v combobogu při zakládání nového account connection - mám zakoupenu full verzi ne multibrokerskou, ta je dražší. Takže jsem tam měl na výběř jen několik providerů. Ze supportu NT mi poslali nový aktivační kod pro SIM, kde je již plný počet providerů, jak mi tu JDOMIN ukazoval na screenshotu
3. Nefungující zadávání STOP příkazu do DOMu - na foru mi poradili, abych v ovládacích panelech, sekce myš, nastavil používat kolečko myši jako třetí tlačítko. Leč mě to nefunguje i tak, ale svádím to na svou starou myš. Můžete to někdo, komu to nefunguje, zkusit?

maitreja

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...