Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hezký večer,
prosím o pomoc. Potřebuju do ninji dostat strategii nebo indikátor, který mě dostane do pozice limitem 1 tick pod/nad close baru, na kterém dostanu vstupní signál. Znáte někdo řešení? Vím, že něco podobného zde rozváděl Frame3, ale nějak to umlklo. Koukal jsem se i na support forum Ninji, ale neúspěšně. Děkuji za radu!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny.

Svůj příspěvek bych nazval zoufalý se stébla chytá. Přešel na NJ ze siery kvůli obchodovaní z grafu. V pondělí vše OK, ale od úterka se mi grafy načítají strašně dlouho (konkrétně přes hodinu). Když se načtou, tak už běží jak mají (mám 2 tickové a jeden minutový - ten minutový je OK, ten se načte hned, ale ty tickové trvají strašně dlouho, přitom načítám jenom aktuální den - obchoduji až od 20:00).

Psal jsem na live support a nejdřív mi ten klučina poradil vypnout firewall, to jsem proved a nic. Tak jsem se k nim připojil znovu a to už nebyl schopen mi poradit. Jenom doporučil přeinstalaci. Tak tu jsem taky provedl, ale pořád stejné.

Neměl by někdo nějaký nápad čím by to mohlo být. Počítač mám dost silný (2 giga RAM), připojení také (UPS 10 mega).

díky, Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax>> to je dost hrůza.... nejsem si stopro jist, ale už jsem někde na foru četl negativní ohlasy v souvislosti s UPS, zkusil bych vyzkoušet jiné připojení (tam bych viděl problém).... pro tvou inf. jedu na pulmegabitové mikrovlně (tj. nic mnoho proti 10Mb) a 4 grafy s 10-dni historií (2x RB4 2x RB15) natahuju tak max 10-15 min. (comp vykopávka:athlon 1,6 + 1GB)
a potom už to jede OK ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Láďo,

v prvom rade by som sa skúsil pozrieť koľko je obsadenej pamäti, pred spustením NJ, či náhodou iné programy súbežne bežiace nemajú vysokú spotrebu pamäti a potom počítač swapuje. Ak máte Visty je 1GB RAM hneď preč.
Počas toho ako Vám načítava grafy pracuje intenzívne s diskom? Je vyťažené CPU?

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro: yax
Láďo, taky mě načítání zlobí. Když zkusím NJ nastartovat dopoledne, vždy naběhne bez problémů. Pozdě odpoledne, nebo večer, při prvním spuštění se načítání zasekne a grafy se nezobrazí. Nechám to několik minut trápit a pak shodím celou NJ. Znovu ji pustím, znovu připojím a většinou se chytne. Někdy musím opakovat ještě jednou. Vysvětlení pro to nemám. Snad jen to žertovné: vystoupit a nastoupit.
Účet sim, Win XP, 1 G RAM.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám skoro stejný problém.Po instalaci Ninji se po kliknutí na ikonu nedělo nic.Zkoušel jsem klasiku - přeinstalování,atd...Až po čase jsem zjistil že když to nechám být tak NT po několika minutách naběhne.Teď už nabíhá hned,ale je to jak popisuje LA+ někdy se načte a někdy ne ale většinou spíš až na podruhé a ještě to trvá.Ale mám Visty a 1GB paměť tak jsem si říkal že to bude možná tím....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,

diky za namety. Jeste zkusim vyzkoumat, co mi treba bezi na pozadi, protoze krome visty a NJ mi jinak nic vedome nebezi a jak je na tom procesor. S UPS problem byt nemuze, protoze kdyz si zapnu sierru, tak ta bezi normalne, hned downloaduje data a bezi.
Vcera po skonceni obchodovani pomohlo, kdyz misto otevirani meho workspace, jsem oteviral svoje 3 grafy postupne a to se minutovy nacetl do minuty a tickove asi kolem 5ti minut, takze pokud to bude fungovat i pred osmou, tak to zatim budu delat takto, nez prijdu na to, kde muze byt problem.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro ty co jim to dlouho nacita:

Nemate nahodou internet od UPC ? ja ano a tenhle problem uz jsem se tady snazil resit, bohuzel bezuspesne, protoze vina je na strane UPC. Zamerne blokuji ve spicku urcity rozsah portu (k vuli P2P). Port datoveho serveru Zen-fire, bohuzel spada do toho rozsahu. Ja uz se k vuli tomu navztekal, resil to s klientskym, ale vse bezuspesne. Nicmene technik mne ujistil, ze tento stav by nemel byt trvaly. Ale jak dlouho to takhle bude to nerekl :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny tradery,
taky se mi data do NinjaTraderu nacitaji dost dlouho a jsem u UPC. Obcas se mi stavalo, ze mi NT bezel normalne a pak zamrzl a ja musel program rastartovat. Mailoval jsem do Customer service a tam mi poradili, abych zavrel vsechny work spaces, ktere jsem si tam vytvoril,a nechal jen Default workspace. Dela se to v File-> Workspace -> Close workspaces. Od te doby uz to slape dobre
Pak se mi taky stalo, ze mi zustal viset jeden Order. Pokazde, kdyz jsem NT vypinal, tak mi to hlasilo, ze jsem v trhu. Porad mi tam visel "Pending submit". Pritom na Chart traderu, vpravo vedle grafu, jsem zadny otevreny obchod nemel.
Tohoto "Ghost order", jak ho nazvali v Customer service, jsem se zbavil v Tools -> Options -> Simulator-tab -> Reset.
Tim se to dalo do poradku, ale zmizela mi cela historie obchodovani, takze jsem zacal znovu s cistym uctem, ktery jsem nastavil na 5000 dolaru. Zajimave je, ze indikatory a cele nastaveni grafu zustalo stejne, resetlo to jen obchodni prikazy. Podotykam, ze vse je v simulovanem uctu.
Treba to nekomu pomuze.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...