Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

čau všichni,

chtěl jsem se zeptat. Vzhledem k testování v NinjaTraderovi jsem realizoval x pokynů. Takže mám teď záložku Orders v kontrolním centru totálně zaplněnou nesměrodatnýma pokynama a i account performance je pak nesměrodatný kvůli nějakým virtuálním zkušebním realizacím. Jdou tyto pokyny z Ninjatradera nějak smazat? Jak prosím?
Nebo jak by se dal vytvořit nějaký nový account s čistým štítem?

zároveň se omlouvám, pokud to tu již zaznělo, ale je tu příliš mnoho vzkazů a mě se nepodařilo odpověď na mou otázku zde najít.

díky moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer,

mám dotaz. Lze v Ninja Traderovi nastavit při přihlašování k účtu(poskytovatel dat), abych když se chci přihlásit musel jméno a heslo teprve vyplnit ? Mám verzi 8 a když jsem zkoušel při nastavování účtu kolonku jméno a heslo navyplňovat, tak mě to dál nepustilo. Lze to nějak obejít ? U starších verzí to asi šlo...

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nazdar kolegové :)

koupil jsem si novej noťas a potýkám se s problémem jak přetáhnout data za starého na nový.

Možná, že jste se s tímto problémem už setkali a nebo vás budoucnu bude čekat.

Jde o to, že ve starým jsem prováděl "Replay" dat, které jsem nasbíral za tři měsíce a ninju jsem nainstaloval do nového, to je v pohodě - ale nevím kam přetáhnout data starého do nového, tak aby v novém chodilo hystorické "Replay".

Buďte někdo tak hodný a poraďte mi.¨

Předem děkuji.

J

Link to comment
Sdílet pomocí služby

díky za předchozí pomoc.

Nicméně mám ještě jeden z mého pohledu dost závažný problém, se kterým si nevím rady a to ten, že si vytvořím určitou strategii nadefinuju SL atd... a teď bych chtěl do trhu zadat dva příkazy a to Buy Stop a Sell Stop....
nicméně platforma mi nechce povolit oba příkazy mít zadané s nadefinovanou strategií, což je problém číslo jedna
a problém číslo dva je ten, že i kdyby mě to pustilo, tak bych chtěl mít nastaven pokyn, že při realizaci jedno z těch dvou pokynů se ten druhý nerealizovaný automaticky zruší....
Nevěděl by někdo, jestli se s tím dá něco dělat prosím?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MiroslavCZ,
měl by ti pomoci tento postup:

- zapni OCO pravým tlačítkem myši v pravém menu u grafu (to je to menu, kde jsou talčítka SELL, BUY, REVERZ apod...)
- zvol ATM strategii
- zadej první příkaz Buy Stop
- znovu zvol ATM strategii (klidně tu stejnou, ale musíš ji znovu vybrat!)
- zadej druhý příkaz Sell Stop

Nyní by to mělo fungovat tak jak požaduješ, tzn. jakmile se exekuuje Buy, budeš v trhu long s patřičnou ATM strategií a opačný příkaz Sell bude zrušen... nebo naopak...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...