Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
při spuštění AOS se mi v grafu objeví vstupní i výstupní pozice dle strategie, ale v Account Perf. se mi neobjeví nic jako by v daném časovém intervalu k žádnému obchodu nedošlo. Dokonce jsem použil i přednastavenou AOS, která je v Ninja traderu abych vyloučil mojí chybu a zase nic. Je potřeba někde něco zapnout nebo jak na to? Děkuji za případnou pomoc.
S pozdravem Dendy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Ticker,

Dobrý den,
chtěl bych Vás požádat, zda by jste mi prosím nemohl poskytnout Váš script na počítání vzdálenosti od posledního swingu, moc by mi to pomohlo.
Měl bych ještě jednu prosbičku, HiLo aktivator indikátory, které jsem si stáhnul zde, se mi nedaří posunout o 3 ticky, bylo by možné prosím získat od Vás i HiLo indikátor?

Děkuji moc.

Tomáš

tomaskutka zavinac seznam cz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, vie prosim Vas niekto poradit mam Ninja Trader napojeny na Zen Fire, a chcem si zobrazit napriklad trojmesacnu historiu YM volume 1000, alebo 2000, tieto grafy sa mi nechcu zobrazit, napriklad vsak graf YM 3min TF sa mi bezproblemov s trojmesacnou historiuo nacita. Ak niekto ma podobnu skusenost, napiste, dakujem

DJ.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Nagini, v prvom rade si nastav počet dní napr. na 180 a stahuj si to ako minútový graf a ked sa ti to natiahne tak to zmen na volume graf funguje to bez problemov.

To Komin,

sorry ,ale ma už udivuje z akými volovinami tu ludia už exceluju. Na čo je to farebné odlíšenie dobré? Dole máš časovú os a oddelit si to môžeš zvyslou čiarou ako len chceš. Predpokladám , že si začiatočník a tak ti poradím aby si sa nezaoberal s nezmyslami ktoré ti peniaze nezárabajú , ale aby si piloval obchodnú techniku a stratégie. Z posledných prípevkov mi to tu už pripadá ako výtvarný krúžok a nie server pre traderov. Nič vo zlom...nech sa každému darí.


Gladiator 028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Luk.popelka,

ahoj, neviem k čomu potrebuješ OI , ale pokial obchoduješ minutove grafy a krátke swingy tak ti je OI úplne nanič, nemá to pre teba žiadnu hodnotu a zbytočne budeš mať v grafe dalšie čiary. Volume pre day trading ti úplne postačuje. Netreba to prekombinovat pridávaním hromady indikátorov , lebo potrebuješ sledovat aj graf a formácie ktore robí a pokial tam budeš mat zbytočnosti tak ti môže uniknúť hlavná podstata veci.


Gladiator 028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Má problém s připojením na ZenFire... Vždy když se přes ninjatradera snažím klasickou cestou připojit na ZenFire tak program spadne... nevíte někdo proč? Dosud jsem operoval v pohodě na poněkud rychlejším internetu, ale teď jsem přestěhovanej a mám pomalejší net (4mb/s) a to je vlastně jedinej důvod, kterej mě napadá proč to spadne....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...