Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Ahoj,

jsem z toho fakt srna............ omlouvám se, ale zase potřebuji helfnout.

Mě, stejně jako vám poslal Aj či někdo jiný z MF informaci o tom, že peníze přišly do RCG účet a k tomu do mailu dal i toto:

--------------------------------------------------------

Here is login information to set up your live connection in NinjaTrader:


Username: xxxxxxxxxxx@xxxxxxx

Password: xxxxxx

----------------------------------------------------------

- Kam zadám toto heslo?
- Jak jste to udělali vy? Data mám stejně Zen-fire.
- Musí se někde přepínat data Z-F ze simulovaného obchdování na živé? Zaplatil jsem licenci za 180$/3 měsíc

Předem díky za jakoukoliv odpověď

Jirka



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,

nevim, jestli toto je to spravne vlakno, ale potreboval bych poradit. Nejsem IT odbornik, tak bych potreboval zjistit, pres jake porty komunikuje NJ.

Muj problem je, ze mam pripojeni pres UPC a dnes mi NJ nechtel nacist grafy. Kdyz uz jsem cekal pul hodiny, tak jsem to schodil a pripojil se pres kartu O2, kde mam UMTS a mel jsem grafy behem par sekund.

Takze zitra budu volat na UPC a pokud mi neprestanou blokovat NJ, pujdu ke konkurenci. Proto bych potreboval znat nejake technicke informace, abych byl konkretni se svym problemem. Vim, ze se tady drive probiralo, ze UPC blokuje nejake porty, tak abych vedel jaky port to je nebo cim to vlastne je, aby pak ze mne nedelali pitomce.

Diky, Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax:
Ahoj Lado, ja hodne tento problem s UPC resil. Problem je, ze se ani nedovis co poradne blokuji. ten port je ten 31654. Ja nakonec uhadal 3 mesice inet za 1kc, ale porad to nespravili, tak uz jsem jim poslal vypoved. Ted nam tady zavedl jiny provider optiku primo do baraku, tak nevidim duvod s UPC zustavat.
Co jsem ale vysledoval je, ze pokud spustim NT, lognu se k Mirus account a necham Ninju jen tak, bez loadnuti jakehokoliv grafu po cca 5 minut a pak teprve loadnu grafy, tak vse najede hned. Pokud spustim NT, lognu se a hned chci zobrazit grafy,tak to proste nejde. Nechapu to. V minulem roce to, ale nejelo vubec, snad jen rano. Mozna ti to pomuze, nicmene byt tebou, radeji bych si obstaral jineho providera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja jsem dneska dostal odpoved, ze nic neblokuji. A na to, ze pres mobilni UMTS od O2 (1 mega/256 kb) nemam zadny problem a grafy do 10ti sekund a od nich (10 mega/1 mega) to nejde vubec, mi odpovedeli, ze UMTS se routuje pres jine pripojne body, ktere asi nejsou tak zatizene, jako ty co pouzivaji oni.
Takze v kazdem pripade to znamena, ze ze mne delaji troubu, protoze bud si neco vymysli a spolehaji na to, ze tomu nerozumim nebo je to pravda a v tom pripade priznavaji, ze nejsou schopni mi poskytnout tu rychlost, kterou ja si platim.
Nastesti mi 4.2. konci smlouva, takze prechazim k O2, k nim tady nikdo pripominky nemel, a kdyz mi to od nich funguje dobre na mobilnim pripojeni, tak to snad pujde hladce i na pevnem.

Jinak diky za reakce vsem, Lada.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Lado,

jen malá připomínka z mého tradování................. :)

Když jsem začínal pošilhávat po tradingu, tak jsem měl taky od O2 mobilní modem 1 Mb a večer to jest od 18:00 do 23:00 to vůůůůbec nejelo. Odezva kolem 800 ms........... děs! Tak jsem to reklamoval na O2 a umožnili mi přejít na základě mnou podané reklamace na rychlost na službu ADSL jenže jsem to musel nainstalovat u mých rodičů, je to komplikovanější, ale běhá to suprově (balíček O2 trio).

Těsně před vánoci se mi ozvala firma z Biliny a naistalovali mi wifi s odezvou kolem 7 ms! Takže obchoduji z mé vesničky přes to jejich wifi TF a zatím obchoduji druhý den a nezaznamenal jsem žádný slipp.

Držím palce

j.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

diky za referenci,

UMTS funguje dobre, ale pevna sit je pevna sit. Do realu planuji jit od brezna, takze je dost casu vymenit providera. Jinak diky za vase prispevky ve vlaknu Mirusu, procital jsem to a je to vlastne dost podrobny navod na to, jak zaridit ucet vcetne fundovani, takze to pro me bude dost jednoduche.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lado,

je fakt, že tím, že jsem na anglinu slabší, tak sem se na vše ptal těch ochotných a zkušených kolegů a v podstatě vzniknul takový jedinečný "manuál" "Jak na Mirus a RCG" ............. :) :) :)

Bez pomoci ostatních by to nešlo a nebo jen hodně pomalu a za to všem, kteří si najdou chvilku na radu či odpověď, patří velký dík!!!

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...