Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Zdravim vas.

Potrebujem radu: V ATM si viem nastavit PT, SL a podobne. Chlel by som vsak nastavit posuvny SL, tz. aby sa mi posuval pri trende vzdy napr. o 5 tickov po dosiahnuti 100, potom po dalsom raste o 5 tickov zasa aby SL sa posunul, ...jednoducho aby sa Sl nasledoval ceny po urcitych skokoch ( napr 5 tickov).

Dakujem !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To je jako Stop strategy ... vybírá se tam jednak automatický posun na BE+něco při dosažení určitého zisku a jednak až tři různá nastavení pro posuny, takže je možné trailovat např. pro zisk 5 - 15 ticků po jednom ticku s odstupem 10 tick od ceny, pak trailovat po 5 tikách 15 ticků od ceny apod.
Ale mám dojem, že to bylo i v jednom z těch videotutoriálů, co sem dával Petr, takže bych doporučil podívat se tam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Lucínek:

Zdravim ta, pozrel som si videotutorial, zial to tam nie je. Mohol by si mi please napisat, co nastavujem v kolonkach pre STEP 1: Stoploss, Frequency, Profit trigger?

Napriklad ked v zakladnom nastaveni sa mi SL posunie na BE + 5 ticov ( nastavenie je nasledovne: SL 8 tic, posun BE + 5 tic, P triger 16 tic, PT 24 tic) a rad by som, aby po dosiahnuti PT 24 tic sa mi SL posunul na uroven PT - 2 ticky, potom ked dosiahne uroven +36 tick ( ratane od vstupu ) sa zasa posunul na tuto cenu - 2 ticky.....

UFF, dufam ze som to napisal pochopitelne,......

Za pomoc vopred dakujem!!! :) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ATM je advance trade management, čili pokročilé managování probíhajícího obchodu. To, co popisuješ ty, se přes ATM nedá udělat, ATM není pro vstup do pozice. Tohle je už realizované jako AOS, čili nějaká automatická obchodní strategie pro exekuci nákupních příkazů. Osobně nic takového nepotřebuji, takže s tím neumím poradit. Ale v ATM odpověď nehledej.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer pánové,

potřeboval bych poradit ohledně připojení. Vůbec se v těchto záležitostech nevyznám. Používám UPC 10M a do minulého týdne bylo vše v pořádku. Nyní mám problém se stahováním dat konkrétně zobrazení grafu ES 250tick. Ostatní minutové grafy se mi otevřou, ale 250 tick se zasekne na okně Loading data......... Záložní připojení používám 4G od Tmobilu a při připojení přes toto se mi graf zobrazí. Dnes jsem dvakrát chatoval s Brianem z Mirus online podpory, hrabal se mi v počítači ale nic kloudného z něj nevypadlo. Netušíte kde by mohl být zakopaný pes? Mnohokrát děkuji za případné rady.

Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Raradek:
Řešil jsem, nebo občas řeším obdobný problém. Pídil jsem se po příčinách pěkně dlouho, až jsem nakonec dospěl k tomuto vyjádření pracovníka podpory UPC. Ke spojení se servery přez oceán používají nikoli jakékoli volné, ale výhradně spojení přez smluvního poskytovatele což je AORTA. V momentě, kdy si signál hledá cestu a připojení přez AORTU a ta je přetížená, dochází ke ztrátám paketů a tím dojde k blokaci vykreslování grafů. Časové grafy nejsou na ztrátu paketů tak citlivé jako grafy alternativní (VOLUME,TICK, RB), takže se na nich neprojeví. Řešení ? Kupodivu po telefonátu do UPC problémy pominuly, otázka je na jak dlouho. Takže spolehlivé řešení vidím bohužel ve změně poskytovatele připojení. A ještě před tím se doporučuji ujistit, že ke spojení přez oceán nepoužívají stejného smluvního partnera. Pokud narazíš na jiného chlápka v UPC než já, bude Ti pravděpodobně tvrdit, že Ti změří ztrátovost připojení a posléze, že k žádným ztrátám nedochází. To je pravda. K žádným ztrátám mezi UPC a Tvým počítačem nejspíš opravdu docházet nebude, ale už mu možná unikne, že ke ztrátám dochází mezi UPC a serverem poskytovatele dat. Ovšem sehnat na infolinkách jakéhokoli poskytovate připojení kompetentní osobu, která Tě ujistí, že nejedou přez AORTU, je někdy trochu problém, všichni Ti budou pravděpodobně tvrdit, že přez ně to bude frčet bez problémů. Jestli to tak opravdu bude ukáže až praxe.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zajímalo by mně, jestli se někdo z vás setkal v Ninjovi s podobnou podivností jako já. Podotýkám, že používám ostrou verzi. Několikrát denně mi z ničeho nic přistane společně s chybovým zvukem tahle chybová hláška (viz obrázek). Obchoduji Russella, takže ani netuším co je to za trh, s takovouhle hodnotou, ale zdůrazňuji, že se to objeví samo od sebe, tedy ne po nějakém chybném zadání příkazu, nebo něčem podobném. Nemá to taky vůbec na nic vliv, prostě to odklepnu a nic se něděje, akorát se vždycky strašně leknu. Hází to taky pokaždé jiné ceny z bůhví jakých trhů ale z Russellu ještě ani jednou. Řešili jste někdy něco takového ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...