Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tomassino:

to okno co Ti vyskakuje mi dělalo také a bylo to tím, že jsem neodinstaloval free - sim připojení k Zenfiru v době kdy jsem již měl k dispozici ostré připojení a pro simulaci jsem se připojoval přes Sim připojení - to mi sdělili z Mirus online podpory. Pro simulaci a live proto používat dále jen ostré připojení.

Ještě k připojení přes UPC:
když se připojím přes 4G, načtu a zobrazím grafy, pak 4G odpojím a připojím se k UPC, grafy zůstanou, dále se vykreslují bez jakýchkoli potíží!
ADSL samozřejmě objednávám.

Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Raradek:

Neodinstaloval free - sim pripojeni k Zen-Fire? To myslis vymazat Demo account v Account conections? To se mi moc nezda. Mam oba accounty. Jeden Live druhy Demo a takovou chybovou hlasku tam nemam. Nicmene za zkousku nic nedas. Ja bych ale radeji kontaktoval Ninja support anebo preinstaloval NT a zacal s novou databazi.

Tomassino.
Jeste me tak napadlo, nebezi ti tam nejaka strategie? nebo nepouzivas nejaky nestandartni indikator?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanslama:

Nic nestatndartního, ani pozůstatky čehokoli zcela jistě nejsou tou pravou příčinou. Když nad tím tak přemýšlím, je fak, že problémy začaly v momentě, kdy jsem zadal do již staženého Ninji kód k ostré verzi. Takže ta verze Raradka mi připadá pravděpodobná.

Raradek:
Takže se nemůžeš používat simulovaný účet ? Nebo se jenom na ostrým přepneš do global simulation mode ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomassimo, Hanslama:
žádný účet jsem nerušil, pouze jsem zrušil připojení k zenfire na které jsem používal "veřejný kód" - ten který je tu v diskuzi a posílají když si zažádáš o Demo účet. Při přechodu na Live vám poslali přeci jiný.
Tzn. nadále můžu používat SIM účet v Global sim. mode, ale mám odstraněno to původní (demo) připojení.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim.. urcite to tu uz bylo X krat napsano, ale skutecne jsem se snazil hledat a nenasel.. Tak se zeptam znovu: Jaky je rozdil mezi free verzi ninji a placenou? Jedine co jsem se vycetl na oficialnich strankach bylo, ze pry v placene se da primo zadavat prikazy.. To je vse? Takze kdyz si udelat ucet treba u MBT, tak mi staci free ninja a MBT navigator nebo jak se rika tomu exekucnimu heblu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Free verzi poskytují jen někteří brokeři, NT samotný ne. Dává ji třeba Mirus, Futures, AMP Futures apod. Free nemá ATM strategie - tzn. automatické zadávání SL a PT po vstupu do obchodu, trailing stop, automatický posun na BE apod. Pro malé TF a strategie zaměřené na malé PT a malé Sl je to dost kritický nedostatek. Ostatním to třeba vadit nemusí ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdar

Chcel by som vas poziadat o radu...
Uz mam isty cas nainstalovany ninja trader a prave teras sa menili kontrakte mesiace.... tak som si konkretne prehodils TF z 03 09 na 06 09 ... avsak tu sa mi vyskitol jeden problem... ked si spustim graf v hocijakom timeframe vobec sa mi graf nepohybuje.... ked napriklad ho necham pusteni pol hodinu posledny -v mojom pripade candelbar bol zobrazeny pred tou pol hodinou.... ale ked graf vypnem a opet zapnem zas my skoci aktualna hodnota a zas sa graf vobec nehybe.... v minolm kontraktom mesiaci som takyto problem nemal.....

Budem velmi vdacni ked mi dakto bude vediet poradit ... Dakujem za ochotu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...