Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim Jirko,

uz jsem u nich podal vypoved. Pouzivam tickove grafy a natahuji se strasne dlouho. Abych to mel do 5ti minut, tak musim davat historii jenom 1 den. Navic mam pripojeni 10/1 a v realu mam 5/0.9. Takze od kabelu prechazim na ADSL od O2, protoze mam pracovni UMTS od O2 a tam NJ funguje bez problemu.
Kdyz jsem s nimi tyto zalezitosni komunikoval, tak se soustredili jenom na vysvetlovani, ze problem neni na jejich strane, ale na strane serveru, kde stahuji data. Coz ale neni pravda, protoze s jinym poskytovalem problemy nemam vubec zadne. A nez ztracet cas a nervy, tak prejdu radeji jinam.
Takze pokud se vam to bude opakovat, tak doporucuji vymenit taky providera.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

petrzeleny, yax:

Na zmenu na 10M se prave chystam taky, ale kdyz rikate, ze to nepomaha... Je mi prave divne, ze obcas to jede bez problemu, ale napriklad nyni o vikendu jsem nenatahl jediny graf :o( Netusim, jestli UPC v tomto bude umet neco udelat.
Zmena providera je jednoducha, ale ja nemel dotedka s UPC nejmensi problem a byl bych radsi, kdyby se to vyresilo.

[bold] Muzete nekdo napsat zkusenosti s operatory, cenami a rychlostmi, na kterych Vam to jede bez problemu ? [/bold] Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
i já jsem byl u UPC a měl jsem koncem minulého roku často problémy s připojením na Zen-fire, zejména večer a o víkendu. Před Vánoci jsem přešel k 02 a od té doby problémy s připojením nemám. Cenově to vychází téměř na stejno (pokud se to spojí s používáním pevné linky).

Olda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zmena tarifu nepomuze, ja "jeste" mam 10/1. A jak jste psali kriticke jsou vecerni hodiny. Proste vice lidi, tak slabne rychlost. Posledni tyden jsem si ji meril a byl jsem prumerne na 4,5 coz je proti tem 10 docela slabota. Nejnizsi byla 3.1 ve stredu vecer. Resil jsem to s technickou podporou, ale s nimi se neda mluvit. Protoze k nim mam rychlost spojeni dokonce 11 mega, takze podle nich je vse v poradku. Ale to ze na externi servery se nedostanu neni jejich problem. I kdyz pres jineho providera se tam dostanu v pohode, takze je chyba na jejich strane. No nastesti jeste 14 dni a mam od nich pokoj. A pak bude NJ snad zase behat, tak jak ma.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem dnes chtel mit celou zalezitost s konektivitou vyresenou a po cca 1/2 dni komunikace s tech. podporou UPC, testovani propustnosti internetu a testech nastaveni sitove karty (predevsim MTU) jsem zaridil nasledujici:

1.) odhlasil UPC (vypovedni lhuta je 1 mesic od zacatku dalsiho kalendarniho mesice)
2.) objednal ADSL od Telefonica O2 (811,- mesicne vc. DPH za 8Mb/515Kb, doba zrizeni max. 14 dnu)
3.) na aukru zakoupil ADSL modem za 199,- Kc (ktery O2 nabizi za 800,-)

Ostatnim uzivatelum UPC, kteri chteji NT/ZenFire rozumne pouzivat doporucuji to same. Sice jsem musel 'prekousnout' fakt, ze budu muset zbytecne platit cca 300,- Kc mesicne navic jako poplatek za tarif telefonu (bez ktereho ADSL internet objednat nelze), ale ve srovnani s absolutni nemoznosti pouzivat ZenFire data a predevsim potencionalnimi zisky :), je toto zcela zanedbatelna zalezitost. Proslycha se, ze Telefonica O2 cca do roka nabidne tzv. Standalone ADSL, tzn. jiz odpadne nutnost platit tarif za telefon jako nyni. Na to se mi vsak cekat nechce - duvod je myslim jasny :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Opet zdravim. Rad bych se zeptal na dve drobnosti. Pokud to zde jiz bylo diskutovano, pak se omlouvam za duplicitni dotaz.

1.) kdyz se pokusim v NT otevrit denni/daily graf (napr. TF) i treba pouze s 10ti denni historii, vzdy se mi otevre pouze graf s jednim/auktualnim dnem, ostatni dny/candle chybi. Mate s timto nekdo zkusennosti ?

2.) jiz na par slidech zde jsem si vsiml, ze lze v NT nastavit cosi jako indikator denniho HI/LOW. Prochazel jsem postupne vsechny indikatory, krere NT nabizi, ale na toto jsem nerarazil (mozna prehledl). Mate nekdo tuseni, jak toto aktivovat ?

Predem dekuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...