Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

lika: ta hodnota je sice šířka svíčky a nastavit si ji musíš v kontextu s velikostí okna grafu a hlavně "hustoty" vodorovné osy ("hustotu" osy lze měnit pomocí drag and drop v oblasti osy). Když nastavíš hodnotu šířky svíčky např. na 5 a svíčky se ti přesně dotýkají a potom si natáhneš/smrštíš horizontální osu, tak se svíčky s hodnotou 5 budou překrývat nebo budou mezi nimi zase mezery. Musíš si vyzkoušet co potřebuješ.
Jinak nastavení šířky mezery mezi svíčkami jsem nikde nenašel - pokud to někdo ví, snad ti odpoví. To popsané řešení je spíš taková improvizace, ale možná si s tím vystačíš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,potřeboval bych poradit s dvěmi věcmi.
1.Snažím se obchodovat paper,ale časová osa x se mi rozchází s aktuálním časem na mých hodinkách.

2.Po vstupu do obchodu potřebuji aby se mi aktivoval předem přednastavený STOP-LOSS.Předpokládám,že se to
nastavuje přes ATM strategy.Teď můj postup-kliknu na chart trader,zobrazí se,kliknu na ATM strategy-obdélník
se třemi tečkami,zobrazí se okno s nastavením,problém ale je,že pole ATM strategy parameters (tick) je zcela
pasivní,nelze nic zadávat.Nevím proč.NJ mám předplaceného.

Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

T.M.
K bodu 1. - musíš být tochu konkrétnější - je problém s časovým pásmem nebo v synchronizaci času PC? Pokud se ti rozcházejí hodiny na PC proti atomovému času (čas internetových time serverů) a jedeš na Windows XP tak bych řešení měl. Koupil jsem si před půlrokem nový počítač a byl jsem nemile překvapen, že se mi hodiny na PC předcházely za 3 dny o 17 sekund, takže jsem trochu zapátral na webu a řešení jsem si poznamenal do svého poznámkového souboru pro případ, že by se to někdy někomu hodilo - kopíruju to sem. Jinak jestli se ti hodiny rozcházejí a o kolik zjistíš kliknutím na www.presnycas.cz

Synchronizace času ve Windows XP
----------------------------------------
Windows XP nabízí možnost synchronizace času z internetových serverů. Starší verze Windows tuto možnost nemají, proto se musí požívat speciální programy např. iTimeSync, které automaticky synchronizují čas počítače s časovými servery na internetu podle atomových hodin.
Při automatickém nastavevení synchronizace ve Windows XP probíhá synchronizace jednou za 7 dní, ale dá se provést kdykoliv ručně v Start / Nastavení / Ovládací panely / Datum a čas / záložka Čas v internetu – tlačítko Aktualizovat
Časový server si lze tamtéž zadat podle libosti např. time.nist.gov nebo time.windows.com
Windows XP neumožňují nastavení intervalu synchronizace přes běžné uživatelské rozhraní. V případě, že je potřeba častější synchronizace než jednou za 7 dní, musí se interval synchronizace v sekundách zapsat ručně přímo do registrů
Interval automatické synchronizace lze změnit zápisem do registru a provést následujícím způsobem:

• Kliknout na ikonu Start a vybrat položku Spustit ....
• Napsat příkaz regedit
• Vyhledat klíč "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Services\W32Time\TimeProviders\NtpClient"
• V klíči otevřít hodnotu "SpecialPollInterval" dvojklikem na název klíče
• Přepnout na Desítkovou soustavu a zadat nový interval v sekundách. Například pro dva dny je to 172800 sekund, pro jeden den 86400 atd.
• Postup opakujeme pro další dva klíče "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet002\Services\W32Time\TimeProviders\NtpClient" "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet003\Services\W32Time\TimeProviders\NtpClient"
• Potvrdíme tlačítkem OK, zavřeme registr a restartujeme počítač

Já jsem si nastavil v registrech automatickou synchronizaci 3x denně a je to OK - obchoduju většinou na 2-5 minutových datech.

Na ten SL se mrknu za chvíli.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

T.M.
k bodu 2 - teď ale vážně a bez legrace, možná jsi to jen zapoměl napsat, ale v políčku ATM Strategy musíš zvolit Custom, abys mohl zadávat SL a PT tzv. On-the-fly, nebo si vybrat nějakou uloženou ATM strategii. Když tam budeš mít vybráno None, tak pochopitelně nemůžeš nastavovat nic. Ale předpokládám že tohle asi víš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1.Abych to uvedl na pravou míru.Mám předplaceného NJ ale ATM jaksi nejde.Nevím proč.Možná se má zadat jiný
licence key,ale žádný jsem spolu se zaplacením nedostal.

2.NJ mám stahnutého z jejich serveru.Pokud vím tak pro paper trading je k dispozici ořezaná verze NJ bez ATM
strategy pokud se nepletu,když tak mě opravte-to je ten důvod proč jsem si ho předplatil.

3.Lucínek napsal-Pokud chces jet jen paper, ne nesmysl si NT predplacet, na to je vcetne ATM zadarmo.

To je mi novina,že je zadarmo včetně ATM,a co potom má zaplacená verze navíc.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Když zadám Licence key na reg. NJ z registrace od MF tak ATM strategy běží ale pořád je to jenom na SIM,poznám podle toho ,že při startu se se zobrazí jenom zaškrtlé SIM.
Když zadám Licence key,který mi byl doručen s přihlašovacími údaji na LIVE TRADING od MF tak je zaškrtnuta možnost
obchodovat LIVE ale nejde zadávat ATM strategy.
Nechápu proč.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...