Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny začínající tradery a backtestery. Zúčastnil jsem se kurzu intradenního obchodování e-mini trhů 31.1.2009. Přidávám další lopatu chvály na hromadu, která je již v celé diskuzi ohledně kurzů. Chystám se v březnu na dvojku . . . jsem ve fázi backtestu v kombinaci NinjaTrader a data Zen-fire. Překonal jsem počáteční problémy s historickými daty, ale konečně mám pro ER2 rok 2007 a začínám backtest. Je možno najít na diskuzi data pro rok 2008 pro ER2 později TF?

Ave Trading

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to gemzic:
Ahoj,
nechci ti kecat, ale myslim ze to ve verzi 6.5 nejde (nativne). Nicmene co jsem zaslechl, ci cetl v NT oficialnim foru, verze 7 by mela uz tohle umet. Ale 7 jeste nevysla ani jako beta, myslim.
Ted jsem si vzpomnel, ze na to ale je jeden indikator. Ja sam ho nezkousel. tady je odkaz na screen jak to vypada:
www.ninjatrader-support2.com/vb/local_resize.php?linkid=96&size=0
a tady je odkaz na indikator:
www.ninjatrader-support2.com/vb/local_links.php?action=jump&id=96&catid=1

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Hanslama:

Ahoj, dekuju za info. Zkousel jsem ten MTF indikator a je to v podstate jen jednoduchy multiplikator timeframu, ktery jse prave otevreny. Tzn. pokud je otevreny 1 min. graf, dokaze vykouzlit do nove oblasi treba 3min. nebo 5.min graf a udelat z toho takovou zvlastni spitvoreninu. Bohuzel ale neumi vzit/spocitat data z jinyho timeframe nebo instrumentu.

Jak jsi psal, tak i ja jsem cetl v Ninja foru, ze tohle vse bude mozny ve verzi 7, ktera se myslím vyjde az ke konci roku 2009.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdary,
nevíte prosím někdo jak nastavit zobrazení cursoru najednou ve všech otevřených oknech jednoho trhu. Mám systém který využívá několik TF a například Siera umožnuje při backtestování posouvání kurzru například v 1min.TF automatický posun například v 5min. TF, no snad jsem se vyjádřil dostatečně srozumitelně, díky

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím o radu.

Backtestované grafy v NT si chci uložit i s různými popisy, tak abych se mohl k nim vracet a hodnotit proč jsem se tak rozhodl. Zkoušel jsem to přes workspaces, ale třeba po týdnu mi to nelze otevřít. Možná jsem zvolil špatný postup.

Existuje vůbec možnost uložení backtestovaných grafů? Nemyslím v PDF apod., ale přímo v NT

Děkuji Laky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pro Laky
jen doplnim co psal shapel
NinjaTrader (NT) ma implicitni workspace "default". tento workspace se otevira vzdy pri startu NT.
Workspace si pamatuje vsechny otevrene grafy i s rucne vkladanymi textovymi i grafickymi poznamkami.
Je akorat potreba se naucit spravne s Workspace pracovat, viz Control Center -> File ->Workspace: New, Open, Close, Save As

Napr. ja mam Default workspace prazdny bez grafu. Pred ukoncenim NT zavru ostatni workspaces (workspace-close) aby mi pri dalsim startu NT nastartoval rychle a ja si pak teprv otevrel workspace podle toho co chci delat.
A pak mam jeden workspace pro papertrading a druhy pro backtestovani.

Jakmile jednou graf zavrete (krizek v pravo nahore) tak NT vsechny poznamky zapomene.

Pokud si pootevirate nekolik workspace a pak NT ukoncite (File -> Exit) tak si to NT zapamatuje a pri pristim startu zase vsechny ty workspace pootvira (to se mi ale nelibilo, dlouho to trvalo)

zdravim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...