Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To greenleader

dnes, ked som sa pripajal s NT k MirusZenFire, tak mi hodilo hlasku "Login failed ....", tak som sa preregistroval na strankach Zen-Fire.com v casti Free Demo. Znova som zadal Meno, Priezvisko, Mail atd. Do 2 minut som na mail obdrzal nove prihlasovacie udaje s platnostou 30dni.

Lubo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

presne tenhle problem jsem taky jendou uz mel,taky sem se znova registroval a vse slo v poradku,ale dneska se me to stalo znova a uz to bouzel nefunguje,porad me to take pise login failed a ze mam zkontrolovat pripojeni atd...ale bouzel dnes ani nova registrace nepomohla :S,Vam uz to funguje normalne?
binyxxx

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes jsem řešil stejný problém, nová registrace vše vyřešila během minutky.

Mám jiný dotaz: stává se vám, že Ninja nenačte grafy v určitém rozmezí? Např. dnes v 17:00 jsem ninju zavřel a spustil nyní, ve 20:00. Nejsem schopen program přinutit, aby mi vykreslil dění v této době. Nyní se vykresluje úsečka ihned za tou v 17:00... položka reload historical data (která dříve pomohla), je nyní zašedlá...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kocourvbotach
tento problém nás tu řeší víc a já vůbec nevím čím to je. Poslední věc co byla, že prý údajně za to může připojení přes UPC. Dostal jsem od kolegy program který sleduje funkci jednotlivých portů programu a zjistil jsem, že při připojení na data mi port 3641 něco blokuje. Napsal jsem na UPC a ty mi odpověděli.............. dovolte, prosím, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 23.4.2009, týkající se technického problému.
Vaše připojení je v pořádku a z naší strany není nic blokované.
S pozdravem a přáním příjemného dne
P. Weil


Tak nevím. nějaký další návrh?

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobr den,
můžete mi prosím někdo poradit?
Mám účet u IB a program NT.
Jde nastavit to, aby když jeden den ukončím IB a NT a druhý den si je zase otevřu, nestalo to, že se data začnou zobrazovat až od momentu nového připojení? Nevím, zda to vysvětluji jasně?
Zkrátka, když se nově připojím tak data za dobu kdy jsem nebyl připojen se mi nestáhnou.
U VOLUME nastane GAP a u RANGE BARu se vykreslí úsečky jedna nad (pod) druhou.
Nevykreslí se mi, jak skutečně obchod pulsoval. Snad se mi podařilo můj problém vysvětlit.

Je to normální, nebo to jde nějak nastavit?

Moc děkuji za pomoc.

Lukáš


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam problem s NT.

Ked si nastavim strategiu (napr. stoploss 10 tickov, profit target 20 tickov), a tu druhu strategiu ktora ma pri 10 profite posunut stop hranicu o 1; tak ked sa cena posunie o jeden tick vyssie, system automaticky preda/kupi kontrakt, tzn. ze som b pluse, ale iba jeden tick.. vie niekto poradit co by som mohol robit teoreticky zle?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...