Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To coochi:
Problém jsem nakonec vyřešil tak, že jsem přeinstaloval NT,
ale předtím jsem si schoval nastavení NT které se ukládá pro každý windows uživatelský účet do složky DOKUMENTY...jsou tam věci jako workspaces, indikátory co jste si stáhli z netu a nahráli do Ninja a vlastně všechny úpravy a nové věci co jste si do NT přidali.
Po přeinstalování jsem nahrál tento adresář znovu do složky DOKUMENTY a můj problém tu byl pořád:)..logicky-nicméně to byl pro mne důkaz, že tato složka obsahuje i uložené grafy co si NT sám ukládá pokud si otevřete nějakou historii dat co poskytuje třeba ZenFire a tím urychlil práci při dalším otevření tohoto grafu.
Složku s nastavením jsem tedy opětovně odstranil a nahradil složkou která tam byla původně-vytvořila se po instalaci a do té překopíroval pouze podsložku s názvem workspaces, indikators a další podsložky které jsem nutně potřeboval. Výsledek byl že po připojení k ZenFire se mi načetly i chybějící úseky grafu takže vítězství.
A druhý můj pokus co problém vyřešil byl kupodivu nahrát do složky DOKUMENTY celý adresář s osobním nastavením který jsem si schoval oné minulé instalace NT, a v NT dát při otevřeném grafu kde chyběly ony úseky "Reload Historical Data" neboli Ctrl+Shift+R a opět to znovu načetlo celý graf a kde už nic nechybělo.
Takže můj závěr a rada z toho zní: Zkuste Ctrl+Shift+R a pokud to nepomůže přeinstalujte Ninju protože prostě někdy nefunguje a nedá se zjistit čím to je. Také jsem psal na support NT a neodepsali.
P.S.: To coochi: mohl bys prosím popsat kde najdu tu volbu "Repair database"? zajímalo by mě to kdyby se problém opakoval a Ctrl+Shift+R by nezabralo tak abych to nemusel hned přeinstalovávat třeba by tahle voba zabrala, díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
mám dotaz a prozatím jsem nenašel odpověď, pokud někdo víte, budu rád.
Dělám si backtest na NinjaTraderu 6.5 a co mi dost vadí je to, že když například při otevření trhu CCI50 skočí do extrému třeba na hodnotu 500, pak se mi úplně zkazí pohled na zobrzaené CCI na půl dne, než extém zajede na kraj. Zúžení zobrazené části grafu taky není to pravé, rád se dívám na předchozéí SR úrovně...
Hledal jsem někde nějaké limity, třeba 250, kde by to potom už bylo "za rohem" ale nenašel jsem.

Stejně bych uvítal i možnost pevné šířky jednoho ticku, protože je to stejný problém - jednou na volume grafu vypadá pohyb jako ohromný a je to o jeden bod a podruhé obráceně, takže pro orientaci dost matoucí. Radějím mí slider u cenového grafu než tyto potrhlé automatické funkce.

Díky za případné rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny obchodnice a obchodníky!

Měl bych jeden dotaz, který se týká importu posunutého HiLo activatoru do NT (na mysli mám ono posunutí a nastavení, které prezentoval Petr na Emini II).
Myslím, že "dusan x2" ho poskytl tuším na straně 60 tohoto vlákna, za což bych mu rád poděkoval.
Bohužel se mi ale nedaří jej naimportovat do NT, postupuji snad dle standardního návodu: 1. uložit zabalené soubory na hardisk (nerozbalovat); 2. File > Utilities > Import NinjaScript > vyberu stažený soubor. Bohužel zde na mne vyskakuje hláška: "Unable to import file '_HiLoActivator.cs'. Archive was not exported with NinjaTrader or its contents have been manipulated."
Mohu poprosit o pomoc, jak tento import dokončit?
Děkuju moc za ochotu a za čas. Pokud se zde tento dotaz již vyskytl, omlouvám se, stejně tak za své chabé znalosti v oblasti IT :-)

Ať se daří.
Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Preju hezky vecer! Mel bych dotaz ohledne Bar Timeru.. Kdyz si ho navolite, pocita vam normalne close usecky? Mne totiz vzdy, kdyz ho spustim zacne jakoby od 60 dolu (v pripade minutove usecky) a kdyz se ukonci, tak tam treba skoci minuta a dvacet vterin a tak porad dokola. Zkratka se nesesynchronizuje s danym barem.. Mate nekdo reseni? Diky!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...