Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

MAXusu,
těžko říct, kde může být chyba v připojení k Historical serverům... může to být jak píše yax, tzn. poskytovatelem UPC...
Já mám sice taky UPC, ale brokera mám PFG... a vše mi bez problémů funguje... Ale připojení k serverům Zen-Fire je na jiných portech a to může být problém v kombinaci s UPC...

Napadá mne jediné, pokud máš poskytovatele Internetu UPC... zkus otevřít demo účet u jiného brokera, který podporuje Ninju, a uvidíš, zda budou taky problémy s historickými daty...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kofis:

pokud budes zkouset neco zmenit u UPC, tak se priprav na boj s vetrnymi mlyny. Ale za pokus nic nedas a kdyztak dej vedet, jak si dopadnul. Ja u nich zustal, protoze jako alternativu mam jenom O2 a tuhle firmu nesnasim a navic se nikde nechci upisovat na 12 mesicu, takze to resim tak, ze mi zena doma zapina grafy po obede a ja muzu vecer vesele obchodovat. Ale ma to svoje mouchy, protoze zrovna vcera mi je zapomnela zapnout a zrovna jako na potvoru jsem ty historicka data nenacetl - to jenom tak pro pobaveni, protoze jinak je to naprd.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all:

Tak dneska dopoledne jsem si zapnul v kanclu NT a na tickovém grafu se mi nezobrazila všechna data - například ze včerejška se mi tam ukázaly asi jen tři hodiny. Pak sem si zapnul ještě minutovej graf a tam všechna data byla. Zkusil jsem tedy dle vašich rad "reload" a hle naskočila všechna data i v tickovém grafu. (Tools - Historical data - reloaded) - při zapnutejch obou grafech. Z kanclu mám jiný připojení než doma. Doma mám taky UPC tak to ještě zkusím večer tam co mi to ukáže.

Zdar a sílu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen pro zajímavost, co jsem dneska náhodou zjistil, když jsem si hrál s nastavením NT.
Pokud vás taky štve, že jakmile zadáte příkaz, změní se vám přednastavená ATM strategie v Chart traderu, tak pokud dáte Chart trader properties a zvolíte tam General - ATM strategy selection mode jako "KeepSelectedAtmStrategyTemplate... ", tak se vám to už přenastavovat nebude. Úžasné ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás.
Vážně začínám uvažovat o změně z intradenního na poziční obchodování a jelikož jsem zvyklý na NT a nechci měnit soft, velmi by mi pomohlo, kdyby mi někdo z přítomných poradil, kde stáhnout do NT indikátor Open Interest.
Děkuji mnohokrát za případnou vaši snahu o pomoc.

Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,mam takovej problem s natctenim denniho grafu v NT,nevite nekdo v cem muze byt problem?Vsechno ostatni se me nacte hned,jak minutove ,tickove ,volume grafy.Bez problemu i vsechna historicka data,jen ty daily grafy nefungujou.Neporadite me nekdo jestli neni nejakej hacek v nastaveni.myslim jako treba u historickej dat ze je treba zmenit last day nebo tak nejak,chci si nacist denni graf e-mini NQ-06-09.Mozna je treba jen pozmenit pocet zpetnych dni,ale to sem taky ruzne zkousel a porad nic.dik za kazdou radu.
binyxxx

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...