Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Pro: abrams
Demo mají časově omezený. Píší, že na měsíc, ale měl jsem ho na delší dobu. Před pár dny mi ho taky ukončili. Spíš mi připadá, že nemají časové omezení, ale jednou za čas ukončí všechny dema. Musíš si zaregistrovat nové demo na jiný mail. Za pár hodin ti pošlou nový Login a password.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
moc prosím o radu. Jsem úplný začátečník a potřebuji poradit. Stáhl jsem si program Ninja Trader, vše nainstaloval, vše mi najede OK. Problém je v tom, že u společnosti InteractiveBrokers nemám demo účet a OpenTick nějak nefachá. A já bych hrozně rád zkoušel grafy. :S Teda testoval a tak ..... Co s tím? Je nějaká jiná cesta jak tam načíst grafy, klidně zpožděné, ale hlavně zdarma? Děkuji za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stanlik:

nez vlozite dotaz, nejdrive pouzijte vyhledavani ve clancich a v diskusi, pripadne zkuste vyhledat neco "rucne"..takhle naprosto zbytecne pokladate dotaz, ktery tady uz padl stokrat..jinak zadne IB ani opentick nepotrebujete..plne vam to vynahradi zen-fire..info najdete tady: www.financnik.cz/wiki/ninjatrader projdete si minimalne vsechny videotutorialy..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lucínek přikládám seznam sad Net framework,které mám nainstalované.Zarazilo mě,že starší sady mám s SP2 a novější s SP1,tak nevím jestli by tady nemohla být chyba. Kdyby někoho něco napadlo,budu rád za každičkou radu,protože bez fungující NT se nepohnu z místa. Děkuji Tomáš

8823

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...