Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ddeenniissaa Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tak jsem se dneska zaregistrovala na Zen-Fire a
> stáhla Ninja Trader a taky mi to píše: login
> failed, z důvodů připojení netu nebo problémů s
> parametry účtu. Vše jsem zkontrolovala a je to
> správně. Tak nevím, co s tím? Napadá vás něco?
> Díky Denisa

Mel jsem taky ten problem a vytvoril jsem nove spojeni, to stare jsem smazal a jen prepsal prihlasovaci jmeno a heslo..
Potom by to melo fungovat.





Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj ,
zkoušel jsem si zobrazit v NT dení grafy, nastavil jsem si 1440 minutový graf a tak aby mi to ukázalo alespon půl roční historii a ono mi to ukazuje jen max tak cca 65 dní dozadu... nevítě někdo co s tím??? máte taky takový problém, nebo Vám to jde vše ok ? .. dík za reakci..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rombic
to jsem samozřejmě zvolil , ale i tak se mi stáhne jen max cca 65 dní i když jsem dal třeba datum od června minulého roku,.... ted mě napadá, že jsem zadal kontraktní měsíc 06-09 a v tu dobu ještě nebyl.. co tam mám tedy zadat na měsíc nebo pokud budu chtít rok nebo pul rokzpět graf .. tak dva grafy na půl roku ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to radusor:

u mě se v NT denní grafy, resp. 1440 min. zobrazí přesně tak jako Vám, tedy max. nějakých cca 50,60 dní...
Zkoušel jsem zatím jen Corn, možná to bude u jiných komodit lepší, každopádně taky nevím co s tím...
Provisorním řešením je pro mě zobrazení grafů v Gecko TnT, ale raději bych pokračoval přeci jen v Ninje.
Pokud přijdu na to, kde by mohla být chybka, dám vědět.

Ať se daří.
Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radusor,
záleží na brokerovi, jestli ti nabízí continuální trh... Pokud ne, řešení je načíst všechny kontrkatní měsíce a pak je spojit v jeden kontinuální...
viz. např. www.ninjatrader-support.com/HelpGuideV6/helpguide.html?Merge

Možná je řešení i druhý free data feed od yahoo...
You can create a connection to Yahoo Finance via the Tools-->Account Connections menu. This connection provides access to free historical daily data that can be used for system development and backtesting.

Ani jedno jsem nikdy nepotřeboval, takže to nemám vyzkoušené, ale mohlo by to (pokud tvůj broker nenabízí kontinulálníé trh) být řešení...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...