Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Blue Dragon Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ano, tak som to robil, skusil som pár krát
> vygenerovat nove hesla.
>
> Dal som preč aj antivir a firewall ale nepomohlo
> to.
>
>
> BD


Je to sice možná trochu zvláštní, ale mne při sim účtu u Mirusu pomohlo vyčkat do druhého dne (a nemusel jsem vypínat antivit ani firewall) a pak už vše jelo OK...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás přátelé, mám úplně stejnej problém jako Guuci. Guuci prisel jsi na něco nebo někdo jiný? Hlavně se mi to stává když přes den obchoduji z kanceláře a pak si pustím večer computer doma tak mi taky nenaskočí data toho daného dne (naskočí mi data až od chvíle kdy zapnu domácí comp). Čímž je samozřejmě obchodování znemožněno. Díky předem za nějakou radu. Jo ten "Reload historical data" mi to neumožňuje zmáčknout.

Ahoj Dave

Link to comment
Sdílet pomocí služby

guuci: Pak mi to taky takhle blblo pri zapnutem Market Replay. Nemuze to byt tim? Zkus si nic neukladat a vysypat data, co tam kde mas. Pak to proste MUSI nacist historicka. Ted tam NECO NEKDE je a on jen natahne to nove a mezitim ti vyplni takovy jako gap a to je spatne.
Pripadne uplne odmaz databazi a nech ho udelat si novou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

guuci:
řeším úplně stejný problém, ale už delší dobu. Naposledy jsem měl tento problém v lednu. Nemohl jsem přijít na to proč. Nakonec jsem přeinstaloval NT a přihlásil se na demo u mirus a šlo to. Nyní si s tím hraji již druhý den a nic. Pokusil jsem se o zadání nových přihlašovacích údajů, vše jsem nastavil, zkusil všechny kombinace trhů a nic. Nechápu, graf mi naskočí hned (nenačítalo dlouho) a jsou tam pouze aktuální data od toho co jsem se po prvé přihlásil. Začínám si myslet, že to není problém NT. Pokud na to přijdu dám vědět, ale pokud někdo ví, čím by to mohlo být, byl bych vděčný..Díky Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...