Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Dobry den jsem uplny zacatecnik pred casem jsm si stahl Ninju Trader zaregistroval se a zacal backtesovat pres zen-fire ted mi skoncilo 30 denni demo a nemuzu se pripojit na zen-fire co delatˇ

man to cele odinstalovat provest novou registraci a nainstalovat znova

neo staci nekde zazadat o heslo...atd

dik moc za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dave Koterov:

myslím, že není potřeba zakládat speciální vlákno o UPC, už tu o tom padlo myslím vše, co mohlo..zkuste použít vyhledávání (zadejte "UPC") a pročíst si vše dostupné tady ve fóru..možná najdete nějakou radu..
pokud se problémy s připojením nepodaří vyřešit s pomocí fóra, pak si např. zkuste domů pozvat technika od UPC, a pokud se ani pak nepoštěstí, určitě máte vždy možnost přejít k jinému zprostředkovateli..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

michal -administrator

Ahoj Michale a díky za radu. Pročítám a zkouším a kolonku "vyhledávání" jsem úplně přehlíd. Už jsem UPC opět kontaktoval a napsal jsem jim že nejsem profík přes PC a sítě, že jsem běžný uživatel a ať mi nevolaj aby se mě ptali na konkrétní připojení portů atd ...... Takže mi smaozřejmě zlevnili ten jejich super rychlej internet :-) ...... napsali mi že mi některé porty odblokovali (ale ty jsou jen zablokované z důvodu napadení viry) a hle dnes večer mi grafy i s historickými daty naskočili (kolem 20.00 večer) ........ kolem půl dvanácté mi to zkolabovalo a už jsem to nenahodil. Budu to zkoušet dál dám vědět. Raději z domova neobchoduji a stačí mi odpolední seance v kanceláři kde nemám problém. UPC jsem napsal že je pouze na nich jak se k zákazníkovi zachovaj, že je pro mne daleko rychlejší si zřídit nového poskytovatele než se s nimi dohadovat. Tak uvidíme!

Mějte se

"Zdar Vašim obchodům"

Dave

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

Můj dotaz se týká zobrazení grafu volume 2000 v ES v Ninja Trader s daty od IB. Vím že se to tu už několikrát nakouslo, ale furt v tom mám nejasnosti.

V trhu ES si chci zobrazit graf volume 2000 cca 2 měsíce dozadu abych mohl backtestovat. Lze to s daty od IB? Jak?

Například pro 3min graf to jde bez problémů, ale s grafem volume se mi zobrazí třeba jen dva dni zpět.

Děkuji za odpověď.

Karl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den. Mám takový problém. Otevřel jsem si Live účet u MB Trading a mám licenci Ninja Trader. Napojil jsem data z MB Trading do Ninja Trader. Chci obchodovat futures E-mini S&P 500. Když spustím MBT Navigator najdu tam E-mini S&P 500 pod tickerem /ESM, data se mi načtou normálně. Potom spustím Ninja Trader napojím na data od MB Trading a žádný takový ticker v Instrument Manageru nemohu najít, dokonce mi tam chybí záložka "futures" mám tam jenom "Stock a Index" jak je vidět na obrázku. Nevěděl by někdo radu???? PROSÍM

9027

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...