Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, zřídil jsem live účet u IB a snažil jsem se jej nastavit v Ninjovi. Nastavení dávám v prvním obrázku. Po požadavku na přihlášení k datům mi to ale hází tuto chybu ( druhý screen ). Můžete mi poradit jak správně založit live účet ? Poslední API jsem instaloval, WTS spouštím z webu, protože když stáhnu program pro Windows, hlásí mï to nekompabilitu s WIN32 ( přitom mám Windows XP). Děkuji za radu. IVKE

11834

11835

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, jako zacatecnik jsem se chtel pokust spustit program Ninja Trader, ale zatim se mi to nepodarilo a tak jsem se chtel zeptat, jestli je vse co je v clanku o instalaci a pripojeni tohoto programu aktualni.... vim ze je clanek z roku 2008, aproto me napadlo ze nemusí uz nektere kroky souhlasit.
Dekuji predem za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

michal-administrator:

díky moc za radu, pro mně je samostatná práce s počítačem ohromný boj, takže to bude ještě zajimavé. NIcméně se mi podařilo podle podrobného tutoriál k instalaci NINJU nainstalovat. V Control Centru mám pod File - Connect - Open Tick ale když chci spustit data Open Tick, tak mi to hlási " Login failed : cannot connect to the server (2003).
Zřéjmě jsem asi někde něco špatně zadal, nebo něco nevyplnil v tabulce Control Centre, možna to je pouze banalita.
V tabulce Control Centre mám v políčku Type: Future, Name: TF - 03-10.
Díky moc za každou další radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim pratele,

rad bych se zeptal, zda stale trva znamy 'vypadkovy' problem s pripojenim pres UPC. V diskuzi jsem posledni zminku o nem nasel z kvetna 2009 a sam jsem pred rokem z tohoto duvodu presel od UPC k O2 adsl. Je tu prosim nekdo, kdo pouziva reseni NinjaTrader + Zenfire data na internetovem pripojeni od UPC bez vetsich problemu ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

michal-administrator:

je možné, že při vůbec prvním přihlášení na stránkách Zen-Fire mi ukážou toto:

Duplicate Demo Request Received:

Our records indicate either the email address, ip address or mac address of the machine requesting the demo has already been issued a 30-day demo.
please contact your broker to get additional access to the engine.

Takže ted' jsem zase v koncích :S
Díky za jakoukoliv radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...