Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to soptik009:
Ahoj,
mně se to už párkrát stalo. Jednoduše jsem jen vypnul a opět zapnul program, popřípadě vyrestartoval počítač. Ale registraci jsem si ještě neobnovoval.
A nevíš, jak je možné, že se mi u grafů neotevírá celá historie? Zadám například trh emini Russell 2000 na 1min. grafu od 1.1.2009 a najede mi jen od cca června. Navíc je asi až do září v chopu.

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
Mam problem se s NT pripojit k ZF. Uz se me to stalo parkrat a tady jsem se docetl ze se to obcas stava. Mam NT nainstalovan na dvouch pocitacich a na obouch stejny problem "Login failed : Unable to login (20051)" Pouzivam jak Demo učet tak Live data. A oba dva zdroje hlasi stejnou hlasku. Ja se domnivm že mají vypadek dat ZF. Je to možné ? Nerad bych tu honil v počítači duchy a pak zjistil, že výpadek je někde jinde.

Sodik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nazdar ludia.

Mohli by ste mi prosim poradit.

Mam doma naistalovany NT a tak isto mam aj stiahnute data cez zenfire. Mam stiahnute dva obdobia. Chcem robit backtest ale doma sa k tomu dako nemozem do kopat, a preto som si to naistaloval v praci, ze po praci by som ostavala a trenoval som. Problem je v tom ze ked som chcel ninju zaregistrovat tak mi vypisalo ze ma nepusti firewall.
Dalo by sa nejako preniest data z NT co mam doma, kde mam nacitane data na pol rok a presunut skopirovat ich do NT, ktory mam v praci? Skusil soom skopirovat workspace, to mi islo ale grafy neotvorilo, kvoli tomu ze chybali data.
Existuje nejaka moznost obist system a prekopivat data? Diki moc dost by mi to pomohlo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...