Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahojte, potreboval by som radu.
Mam ucet u IB a chcel som prvy krat prepojit NT s IB.Samozrejme ze mam platenu licenciu NT a tak isto mam funkcny ucet u IB.Avsak ked sa chcem spojit cez NT tak mi to vypise tuto hlasku:

Login failed:IB.Adapter.MessageLoop Nedalo sa vytvoriť žiadne spojenie, pretože cieľový počítač ho aktívne odmietol fe80::e402:4f00:60e:91d5%10:7496

Neviete mi niekto poradiť o čo tu ide?dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, obchoduji RB na TF. Používám NT a brokera IB. Několikrát se mi v poslední době stalo, že graf vypadá nějak při reálném obchodování na datech IB a "trochu" jinak po znovunačtení dat ze ZenFire v sim módu. To "trochu" je ale vždy v rozhodujícím okamžiku, kdy se tvoří signál (začátek obchodování, report) Už mi tak uteklo několik obchodů nebo naopak jsem vzal obchody, které tam být neměly.

11232

Link to comment
Sdílet pomocí služby

peepo:

to je problem, se kterym jsem se na TF taky potykal, mel jsem nastaven RB12 a po znovunacteni dat nektere bary uplne zmizeli a nektere vypadaly uplne jinak, takze vstupni signal mi zmizel nebo se naopak objevil na jinem miste a zcela mi to znehodnotilo backtest, protoze ve vysledku se to hodne lisilo.
Ja kvuli tomu presel na casove grafy. Reseni asi neni ? (bylo to na datech od zen fire - jinak kvalitni)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim ,ja mam ten samy problem na volume 2000, psal jsem AJovi,ale nic kloudneho sem se nedozvedel, spis nejaky nesmysl, a celkem me to stve, rikate ze i na jinem alternativnim timeframe se to deje? i range bary? vzdy udelam 15:20 reload dat,pak obchoduji ,vypnu platformu a vecer se du podivat co trh udelal a signal tam neni,nebo je jinde a podobne, to pak se musi screeny delat hned pred vypnutim platformy,a o backtestu uz ani nemluvim no :( nasel nekdo reseni prosim Vas? nebo cim to je,jestli ninjou nebo datama ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mcwoj:

data z reloadu jsou proste jina nez ziva data. S tim se nezbyva nez se smirit, ja jsem nasel na minutovem grafu dokonce rozdil v korekci, ktery byl 5 ticku u low, coz uz je docela dost, vetsinou jsou to jsou 1-2 ticky + jina open a close.
Takze reseni je delat backtest hned na zivych datech nebo se smirit s tim, ze si udelam backtest na historickych, ale budu pocitat s tim, ze v realu to muze byt trochu jine. A nebo taky varianta, kterou delam ja - kazdy den si ulozim screen zivych dat a backtest udelam 1x tydne na historickych a jenom si podle screenu zivych dat kontroluji, ze vstup byl platny. Ale to jde u minutovych, u alternativnich TF do toho vstupuje jeste okamzik od jakeho se graf zacne pocitat.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to yax :

diky moc , asi fakt nezbyva nic nez se s tim smirit, a nehledat v tom zbytecne velikou prekazdku, vzdyt live oproti backtestu ma tolik ruznych aspektu,ze se to skoro vynuluje :) a nebo proc by to muselo nutne byt k horsimu, zkratka musise se vyzrat na plno veci v burze tak i nad timto , vsem preju hodne nervu

Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,

Viete mi niekto prosim vas poradit, ako si do NT natiahnem spravy z forexfaktory, nech to mam na ociach, niekomu som to tu nedavno videl mat takto zobrazene priamo pod grafom....A este jeden problemik, nepamatam si, ako otvorim viac roznych pozicii v jednom trhu, na jednom zo skoleni, ktoreho som sa zucastnil naposledy skoro pred 1 rokom, to povedane bolo, ale v tej dobe som to este nepotreboval a tak som to samozrejme zabudol:)

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...