Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pro: Mydlo SK druhá část
Jak jsem zbrklý, tak jsem nedočetl do konce a nevšiml jsem si, že se ptáš na 2 věci. Na editování svého příspěvku nemám právo, proto je to na 2 části.
Multi sice neprovozuji, ale jestli řešíš problém kvůli ATM, tak po vstupu do obchodu ji musíš znova vybrat. I když vybereš tu samou. Jinak je aktivní stále ta první. Ale jak říkám, znám to jen z teorie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LA+ a ostani prosim o radu,

Nasiel som ten zip(indikator) presne tam, kde si mi napisal, mam ho stiahnuty na desktope, ale ani za ten svet ho nedokazem dostat do NT, trapil som sa s tym 1 hodinu, ale bezuspesne, asi som neschopny..... Uzivatel jkr tam nevysvetluje ako ho tam naimportovatt :-( Nevies mi ty, alebo niekto iny s tymto poradit prosim? Bol by som velmi vdacny.

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JaroslavVrana,

Presne tak som to aj skusal, len mi to neakceptuje, nieco sa tomu nepaci. Bolo to zazipovane, aj som to extraktoval, ale potom mi tam nedava ani len moznost to tam importovat, tak uz neviem, mozno je nieco s tym indikatorom, alebo co....No nic, skusim poprosit jedneho kamosa, co vie spravit okolo pocitacov aj nemozne, mozno na nieco pride, alebo sa skusim opytat toho uzivatela jkr, co to tam vlozil, ze akym zazrakom samu to podarilo dostat do NT :) Aj tak dakujem za snahu momoct a prajem prijemy zvysok vikendu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro Mydlo SK
Teď jsem si to vyzkoušel. Odkaz v diskuzi uložit jako. Uložený soubor jtEconNews.jpg přejmenovat na jtEconNews.zip. Rozbalit. Získáš soubor jtEconNews.cs. Ten jsem zkopíroval do C:\Documents and Settings\..uživatel....\Dokumenty\NinjaTrader 6.5\bin\Custom\Indicator\ Potom v Ninje volba Tools/Edit Ninja Script/Indicator. Najdu soubor a otevřu zdrojový kód. Zmačkni ikonu Compile. Vrátí ti to hlášku Indicator succesflly generated. A už je v nabídce indikátorů. Akorát že tam teď není nic zobrazený, ale to může být tím, že je neděle.

Možná to jde i jinak a jednodušeji. Zkusil jsem jen tento postup.
Přeci nezvítězí technika nad člověkem. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte Abrams, PaB, LA+, JaroslavVrana,

Vsetkym vam VELMI PEKNE DAKUJEM za prejavenu ochotu pomoct mi, velmi si toho vazim, lebo som sa o toto pokusal uz dlhsie, ale bezuspesne...Dnes som skusal vsetko mozne, ale jedina cesta, ktorou sa mi to ta podarilo nahodit bola prave ta od LA+ a zaroven pre mna ta najzlozitejsia! LA+ tebe sa chcem este raz podakovat! Sice som s tym mal iste problemy,nakolko som si poriadne neprecital, co si mi napisal a to Compile som si v rychlosti precital ako complete a to som tam hladal zbytocne a potom som sa cudoval, ze preco mi to tam nechce natiahnut.....no proste som to ja ale technicky typ...Ale teraz sa z toho o to viac tesim drahi priatelia, ze po dlhom, vycerpavajucom boji, tak ako napisal LA+ opat raz zvitazil clovek nad technikou a nie technika nad nim ;)

LA+ a ty mi prosim ta povedz, ci si na to prisiel sam, ako to tam takymto sposobom dostat, alebo si to niekde vycital, nech viem, ci som ja taky b....alebo co...., lebo ja by som na toto neprisie v zivote!!! ;)

Vsetkym vam prajem vela uspechov (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mydlo SK: Jak se na to teď dívám, tak Jarda V ti radil správně a jednodušší cestu. Sice jsem si ji nezkusil, protože indikátory zas tak moc nepřidávám. Snad mi ten Jardův způsob uvízne někde v závitech až to budu potřebovat.
Ale důležitý je, že se ti zadařilo. Sice jsem tě nechtěně nahnal do obtížnější cesty, ale po zdolání překážek má člověk větší radost z dosažení cíle.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

stále se mi v NT 6.5 (data přijímám od Zen-Fire - demo) nedaří otevřít graf trhu od jeho FTD do současnosti. Psal jsem i na programovou podporu, ale v podstatě mi nebyli schopni poradit. Všechny instrumenty, které jsem zkoušel (TF,ES,YM...) se mi vždy otevřeli jen od nějakého června. A to ať už jsem v Range Settings zadával Days back,Bars back i Start date. Jako kdyby mi to nechtělo uvolnit delší časový úsek. Napadá mě jen,jestli to není kvůli demo verzi. Naopak jsem si zase myslel, že právě na ní je nejlepší backtestovat.

Nemáte s tím někdo také zkušenosti nebo nějakou radu?

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
Poradi me nekdo,mozna to bude rychlejsi,zacal jsem sice od zacatku projizdet vlakno,ale vidim to nadlouho.mozna tady ani ten problem jeste nebyl resenej,ale jestli jo tak se omlouvam.

ninju pouzivam uz radu mesicu,vzdy si obnovuji registraci,ale tohle se me jeste nestalo,kdyz se chci prihlasit tak me to pise tohle: message "Login failed;unable to login(10001) ane a ne se pripojit,stalo se to nekomu?Myslite ze muze bejt chyba ve spojeni treba jen pro dnesek a priste uz to pobezi,nebo se neco stalo a musim to spojeni nekde v nastaveni predelat,nebo cim by to jeste mohlo byt? dik za kazdou radu soptik009

message "Login failed;unable to login(10001)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...