Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

uložit do složky : /Dokumenty/NinjaTrader 6.5/bin/Custom/Indicator ... potom otevřít NT dát : Tools ; Edit NnjaScript; Indikátor .... tam vybrat TimeScale .... ok... potom dát "compile" - Pátá ikona z prava .... po zkompilování dát ..ok.. a hotovo.. potom se indikátor ukáže v indikátorech a tam si nastavit časové rozpětí...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry vecer

pri spustani ninji sa mi objavi nasledujuca hlaska

Unabe to connect to database Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;User ID=Admini Data Source=C:/Documents and Setting/admin/My Documents/Ninja trader6.5//DB/Ninja trader.mdb;
Object Space Connection string is Invalid-Unrecognized databased format c/Documents and Settings/My Documents 6.5/db/Ninja Treder mdb
vie mi niekto poradit co s tym lebo do vcerajska ninja fungoval bez problemov
pri vcerajson spusteni nechcel nacitat graf a po zavreti a opetovnom spustani sa mi objevila tato hlaska

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás všechny,

měla bych 2 otázečky, poradí někdo? Mám stejný problém, který v tomto vlákně řešil lordbery, avšak nenašla
jsem radu. Proto zkouším ještě jednou ...


Mám NT s napojením na IB. Pokud spustím Ninju nezabraují se RB grafy v době, kdy jsem byla OFF line, ale historii mám nastavenou správně. Nevím, co dělám špatně, ale minutový graf jde zobrazit normálně.

Ještě jedna otázka .. ta se spíše týká TWS, ale třeba víte. Při zadání příkazu v NT si TWS žádá potvrzení tohoto příkazu. Nevíte jak tento dotaz zakázat ?

Děkuji moc Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj potřeboval bych poradit začal jsem backtestovat a data mam od zen-fire a když se chci přihlásit abych si mohl dát do platformy grafy tak mi to pořád píše "Login failed:Please check your account connection parameters and your internet connection" přitom internet mi normálně běží a heslo a vše od zen-fire mam zadáno moc rád bych aby mi někdo pomohl toto vyřešit jinak se nomohu posunout dál ve svém backtestu.Snad to je napsáno srozumitelně co mam za problém díky moc za vaši odpověd Kosatomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pehy:

Nemám sice IB, ale o pár řádků výše jsem psal podobný dotaz, taky se mi range bary nezobrazovaly správně v určitém časovém úseku, stejně tak jsem měl chybu i u Volume grafů, ale minutové byly v poho.

michal-administrator radil toto: klikni do grafu pravým myšítkem a dej "Reload historical data" Mě to problém vyřešilo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pehy:

Ahoj, co se týče nefungování RB, tak v mém případě to bylo z toho důvodu, že jsem neměl historická ticková data.. Takže proto se mi nezobrazovaly grafy.. Nevěděl jsem, že IB neposkytuje historii v tickovém formátu.
Co se týče druhého problému s TWS, tak hlášku by ti to dávat nemělo. Mně se to tedy taky stalo, ale vždy jen při historicky prvním obchodě v kombinaci TWS+Ninja. (třeba po instalaci na čerstvě formátovaný comp). Pak už jsem tu hlášku nikdy neviděl..
Psal jsem kvůli tomu i na chat IB a řekli mi, že to žádné hlášky dávat nemá, že co Ninja přikáže, tak to má splnit.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

to Lordberry : Děkuji moc za reakci, pravda tato hláška se zobrazila pouze při prvním zadání příkazu...Druhý obchod
už byl bez dotazu. Ještě k těm historickým tickovým datům.

Jak to prosím řešíš ? Natahuješ data do Ninji z jiného zdroje, nebo necháváš comp. stále zapnutý ať si Ninja stahuje data a vykresluje RB od IB?

Díky moc.

Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...