Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: NinjaTrader a obchodování z grafu


Doporučené příspěvky

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat: řeším funkci replay a pokud dám přehrát , tak se mi ukazuje"přehrává" jen časový úsek od 00:00 do 01:25 ..... napadá mě : to aby se mi přehrála celá seance tedy alespon v obchodní hodiny tak musím mít Ninju zapnutého celý den a nahrávat to postupně na hardisk ???? nebo stačí večer otevřít graf a načtenou seanci, která byla za daný den nějak uložit a pak přehrát ??? to asi nepujde že??? jedná se mi o to pokud nebudu moci být u počítače, ale večer bych si chtěl zobchodovat to co se stalo během dne... děkuji za jakoukoli reakci...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Franz123:
Pracovat s historickými daty v NJ jde, ale je pravda, že to není přiliš komfortní a data feed např. od Mirusu nabízí jen omezené množství dat zpět v čase. Když ale mrknete do fóra, tak spousta uživatelů už historická data pro NJ řešila, dají se tu najít odkazy i na zazipované data, které se jen nahrají do NJ a dá se s nimi použít i funkce Replay.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 months later...

migus: Přes ATM strategie, lze tam nastavit i různý SL pro jednotlivé kontrakty, různý PT, různé posouvání na BE nebo TSL ... doporučuji videotutoriál na ninjatrader.com

radusor: pozdě, ale přece - samozřejmě dá, je tam combo, kde se vybírá percent, currency nebo points. Já bych to uvítal v ticích, ale to tam bohužel není, takže přepočítávám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

abrams:
Buy ask, Buy bid, Sell ask a Sell bid nastavuje limit nebo stop limit příkazy na uvedené ceně, tedy na ask nebo bid. Občas se to docela hodí. Tam, kde je "Flat" je po vstupu do obchodu počet kontraktů, na místě "entry" je vstupní cena a PnL je aktuální otevřený profit nebo ztráta. Jinak je to všechno i v helpu, stačí klávesa F1 nad grafem ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

abrams: Pokud chci nakoupit „ihned“ za „tržní cenu“, tak můžu 1) dát příkaz Buy Market, který bude okamžitě vyplněn za cenu Ask nebo 2) umístit Buy Limit příkaz na začátek nákupní fronty tj. za cenu Bid a počkat, až se najde někdo, kdo bude chtít prodat příkazem Market (a ten někdo bude vyplněn za Bid a tedy spárován s mým příkazem - já budu jeho protistrana a nakoupím od něho). K tomu slouží tlačítka Buy Ask / Buy Bid a Sell Ask / Sell Bid.

Pokud jde o Lucínkovo "Občas se to docela hodí", tak se to hodí třeba když je velký spread nebo když obchoduješ akcie a necháváš si od burzy / ECN platit za zvyšování likvidity (jsi na stejné straně trhu jako market maker), místo abys ty platil poplatky burze a ještě navíc prodával levně a kupoval draze. Pokud nemáš jasno v příkazech a jejich vypořádání, tak se ozvi, něco bych k tomu mohl napsat - nerad bych tě tím ale otravoval už teď, protože ne vždy je nováček v diskuzi také nováčkem v obchodování. Ten help si ale stejně přečti - NT je trochu složitější nástroj a jestli ho budeš používat, tak je dobré ho poznat - minimálně co to včechno umí. U kladiva je hned jasné, za který konec ho chytit a kterým koncem do něčeho mlátit, u NT na některé věci bez helpu těžko přijdeš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

pro Jenda9

na winXP vpruzkumniku najdi adresar
c:\Documents and Settings\jirka\My Documents\NinjaTrader 6.5\db\data\
v nem se kazdy den nachazi jako jedna slozka, napr. 20090105
staci slozku smazat a den je pryc.
Mozno provest i za behu NinjaTrader

na win vista bude cesta neco jako
c:\users\jirka\My Documents\NinjaTrader 6.5\db\data\

PS pochopitelne "jirka" nutno nahradit tvym login jmenem

zdravim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...