Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Historická data


posum

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 687
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Problem som vyriesil po konzultacii so support-om Ninja Traderu.
Riesenie je tu:
Pre zobrazenie naimportovanych dat do grafu v NT7 staci zadat File->New->Chart... a do okienka hore "Data Series" napisat prislusny kontrakt napr. v tvare NQ 06-10. Je dolezite nastavit aj spravny casovy ramec, zistenim zac. datumu a konc. datumu najlepsie cez Tools->Historical data manager->Edit a tam naklikat naimportovany kontrakt. Potom tieto datumy zadat pri vybere grafu trhu do kolonky vpravo "Data" a v nej Load data based on: a tam "CustomRange", nasledne zadat zac. a konc. datumy. Hotovo :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den. Potřeboval bych pomoct. Už X hodin hledám kde stáhnu nebo prostě seženu historická data abych mohl začít backtest v Ninja Trader, ale prostě nevim a už jsem z toho zoufalý. Protože Open Tick už dávno nefunguje, na Zen fire se nemůžu zaregistrovat, tak nevim prostě... Za případnou odpověď nebo nasměrování moc dekuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Historická data trhů (abych řekl pravdu, tak ještě se v určitých druzích trhů nevyznám). Chtěl bych něco pro intradenní obchodování, kde bude např. kukuřice atd. Jsem začátečník, takže čtu nějaký knihy o tradingu a články zde. Budu rád za každou radu. Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nejdříve si musíš ujasnit co opravdu budeš obchodovat. Musíš vědět zda chceš intradenně nebo pozičně. Musíš vědět jaký k tomu budeš mít kapitál a podle toho se rozhodnout co by bylo asi nejlepší. Pak napiš jaký trh konkrétně, je to docela důležité. Určitými kontinuelními kontrakty pro ninju moje sbírka dat oplývá.
M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No přečetl jsem si článek ,,Jaký trh si vybrat pro obchodování?´´ a chtěl bych obchodovat intradenně s kapitálem cca 8000 USD, v článku doporučuje pro začínající hodně likvidní trhy a kdo má malý kapitál, jako bych měl já (8000 USD) méně volatilní trhy. Takže ten emini Russell 2000, min Dow Jones ? Nicméně kdybych chtěl zkusit i pozičně...jenom backtesting, máte i historická data kukučice, cukr...?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Vas, ctu si tuhle diskusi protoze resim zasadni otazku. Ackoli se zde rika ze historickych dat je vsude fura zdarma, nejak se mi nedari je nalezt. Mam zajem o E-mini Nasdaq a to v dennim timeframu , 3 a 5 minutovem. Cim vice timeframu a cim vetsi historii tim lepe. Potrebuji data ve formatu pro NinjaTrader. Muzete mi nekdo prosim pomoct? Nechci to zadarmo, jen se mi zatim nechce trvale platit za datafeed kdyz si vystacim s historickou dB. Predem diky Vsem.
Milos

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...