Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Historická data


posum

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 687
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jojo,díky za data,už sem instaloval novou plnou verzi sedmičky,jen se chci zeptat,mám stažená stará data do verze 6.5 kde se mi zobrazí perfektně,ale v sedmičce ma adresář kam se nahravají data a odtam importují trošku jinou strukturu a nemužu je dostat do instrumentů,je na to nějakej novej fígl nebo se musí využít jen data co jsou v sedmičce i pro backtest? dík za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,

mám otázku. Stáhnul jsem si NT7 a zaregistroval se na ZenFire. Nyní, když se připojím v NT dle zdejšího návodu na External data feed a následném Download Replay data trhu TF, tak mi to dovolí stáhnout nejstarší data 7/2010. Starší to píše, že nejsou dostupná. Jak mohu stáhnout starší data? Chtěl bych pro backtest ticková data za kompletní rok 2009/2010. Neprodal by případně někdo tyto data?
Předem děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kdyby byl zájem tak posílám ticková data od Zen-fire a to pro trh NQ a TF, období - celý rok 2009
www.ulozto.cz/7054504/nq-2009-rar
www.ulozto.cz/7054450/tf-2009-rar
Jinak data se dají zakoupit na: disktrading.is99.com/disktrading/ (jsou to prý data od eSignal)

Pokud by někdo měl zájem o data ještě roku 2010 tak se je pokusím co nejdříve sem přidat.
Snad jsem někomu pomohl (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

diki tom
a mohol by si prosim tie data za 2010 dat minutove,
tie tikove mi nezobrazuje do casovich usecok (iba alternatyvhnych grafoch (volume, bars...) a nejako s tym neviem radi (mozno by to chcelo premenit tickove exportom na minutove neviem no ked dam napr 1min, alebo 3 min graf tam mi tam nic nezobrazi)
tak keby si mohol tak by si mi dost pomohol
diki
roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, dneska večer se je sem pokusím ještě přidat. Data minutové si můžeš i z těcho dat vytvořit. Když dáváš import, tak na tebe vyskočí hláška v NT, kde se píše něco v tom smyslu, zda-li chceš rovnou vytvořit i minutová data tak musíš kliknout na ANO. A potom máš tickové i minutové. Snad ti to pomohlo. Večer sem přidám rok 2010

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak zasílám slíbená historická data ze zen-fire. Je to celý rok 2010 TF a NQ.
Jen chci upozornit že NQ není udělaný jako klasický jeden soubor ve formátu NQ ##-## ale jsou zde známé měsíce typu 03-10 06-10 atd. Důvod je ten, že celý soubor by obsahoval cca 900mb (a to při importu do NT většinou dělá neplechu), proto je lepší si každý kontrakt například 03-10 přepsat na NQ ##-## a naimportovat, a pak zase 06-10 přepsat a naimportovat a opět dokola. Tak to dělám já. Možná je lepší cesta já ale znám tuto :)

Odkaz:

NQ: www.ulozto.cz/7122187/nq-2010-rar
TF: www.ulozto.cz/7122188/tf-2010-rar

Hodně zdaru (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...