Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Historická data


posum

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 687
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den všem!
Prosím o radu
chci si koupit data od IQFeed do NT pro indexy TF, NQ adt. a symboly UVOL,DVOL. Moje angličtina není nic moc a tak se chci zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti jaký balíček si objednat a jaká bude konečná cena včetně poplatku burze, popřípadě jaké s těmito daty máte zkušenosti.

Děkuji za odpověď

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Vas,

ak sa niekto zaujimate o trhy EUR/USD (6E) a DAX (FDAX) tak ako ja, prikladam odkaz na stiahnutie dat oboch trhov od 04.01.2010 do 19.07.2010 pre program NT7. Ide o data L1 a L2. Subor ma velkost takmer 1,5 GB a po rozbaleni nieco okolo 4,2 GB. Je to samorozbalovaci subor. Snad to niekomu pomoze.

ulozto.sk/5370772/data.exe

S pozdravom Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
chtěl bych poprosit zda by se tu našel někdo kdo by se podělil o data s Corn (časové období kdyby bylo řekněme r 09 nebo i starší a až do současného dne, ale vybíravý nebudu), nevím ještě přesně jak to vše chodí(s daty a jejich možností je přizpůsobovat) ale jedná se mi o data které je možno importovat do NT a ještě lépe kdyby bylo možno pracovat s ticky? Případně pokud to tu někde bylo pak se omlouvám a zda by bylo možno nasměrovat?
Rád bych začal backtestovat... ale nerad bych to něják odbyl a zatím co jsem koukal na různe timeframe tak se mi nejvíce líbilo 400tk... ale to se nejsp bude ještě vyvýjet.

Děkuji za případnou pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

rád bych se zeptal, kde najdu stažené grafy jednotlivých kontraktních měsíců pro NT abych si je mohl uložit a archivovat. Nikde se mi tak velké soubory nedaří v datech najít, Market replay je bez problému, ale historie např. 03-10 vylovit nemohu. Dík za pomoc.
Dandydoo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den, prečetla jsem si několik příspěvků zde a většina lidí řiká, že data od zen-fire jsou kvalitní. Mám menší problém: Při backtestu (například květen, červen 2010) v Ninjatrader mám odchylku mezi OHLC v porovnání s daily graf na strankach barchart.com.

Je chyba v nekvalitních datech, nebo mi něco uniká?

Děkuji, PetraSR

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všechny tradery,

tohle je můj naprosto první příspěvek,a tímto vás žádám o pomoc.

Předem děkuji všem zkušenějším,že pomáhají začínajícím traderům,hlavně za železnou trpělivost odpovídat na otázky,které se tu mnohokrát objevují dokola.

Tady je jedna z nich :)

Také jsem začátečník,a můj problém je jednoduchý: Prosím o software,který je spolehlivý,ale není drahý(stačí i trial zdarma),na kterém mohu v klidu backtestovat a zobrazit CCI,MA(nejlépe pro FinWin systém) a dále jednoduše někde získat(stáhnout) historická data,ktetá fungují.Vím že nejsou třeba úplně zdarma,ale přežiju to.

Byl bych každému vděčný za příspěvek,mám stáhnuto asi 10 platforem,historická data stahuju(děkuju za příspěvky uživatelů) ale nic se mi z toho nedaří skloubit a mám v tom už guláš.Možná je to opravdu snadné,ale pro mě už frustrující.

Předem děkuji,

Daniel

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...