Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Historická data


posum

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 687
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nazdárek všem. Chci se zeptat na jednu otázečku. Asi to sem zrovna 2x nepatří ale nejsem si jistý kam to zařadit. Zajímalo by mě jak to mám chápat ty Zen-Fire data co mi může třeba ted poskytnou AMP v demu. Zenfire data jsou kvalitní co jsem se dočetl. Takže to mám chápat tak že pokud s nimi budu pracovat v backtestu že se shodují totožně jako na burze? Nebo pokud si založím účet u AMP a pojedu Live tak budu dostávat od nich jiná data? Nebo co jsou zač ty Zen-fire data? :S Nějak se v tom nemohu zorientovat. Díky všem za objasnění. Snad můj dotaz chápete (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TomTailor Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nazdárek všem
....
> Nebo pokud si založím účet u AMP a
> pojedu Live tak budu dostávat od nich jiná data?
> Nebo co jsou zač ty Zen-fire data? :S Nějak se v
> tom nemohu zorientovat. Díky všem za objasnění.
> Snad můj dotaz chápete

Ahoj,
Zen-Fire je poskytovatel dat. AMP s nima mají smlouvu. Takže pokud jedeš přes AMP, pak jedeš přes data od zenfire.

Živá data se vždy trochu liší od dat historických. Historická jsou trošku vyhlazenější než živá. Ale na backtest to stačí.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: Pribinacek

ad tvoje odpoved, co tim myslis ze historicka data jsou "vyhlazenejsi nez ziva" mas to nejak podlozeno?, moc se mi to nezda, muzes to zkusit definovat?

osobne jsem si za ucelem Backtestovani zafundoval ucet u mirus abych se namusel trapit s demo pristupy, omezenim historickych dat atd. to jen jako doplneni k predchozi debate (u e-mini produktu mam k dispozici kolem let intradennich dat zpet)

diky za odpoved
Milos

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdraví všechny kolegy, Mám problém a chtěl jsem se zeptat mám NT a data od zenfire a poslední pár dní se mi data ukazují nekompletní např: TF dne 8.11. mám od 6:00 do 11:00 a o trhu 6E se mi ztrácí i celé dny. I když dám na ninjovi Reload historical data i několikrát za sebou tak se mi to stáhne pokaždé jinak. Nevíte náhodou prosím někdo co s tím, nebo co se děje? Předem děkuji za odpověď

V-FREDY :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...