Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - programování (strategie)


Jezinka

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

richi: Na konci wizardu je nastaveni SL a PT a také lze vybrat Trailing Stop (pozor na nastavení v čem se má počítat - ticky, cena, procenta...

Chtěl bych se zeptat zkušenějších:

1) Jak dosáhnu toho abych vystoupil na ceně CLOSE minuleho dne?
2) Šlo by nastavit SL na hodnotu low 3 useček po vstupu?

Díky
Bang :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cau,

nevim jestli jsi na to uz mezitim neprisel,
ale i tak posilam opravenou chybu.
(jen tu jednu - dalsi jsem nehledal :))

Toto je spatne:

if (TSSuperTrend(14, TSSuperTrend.Utility.MovingAverageType.HMA, 2.618, 14, TSSuperTrend.Utility.SuperTrendMode.ATR).UpTrend[0] > Low[0])

Reseni:

if (TSSuperTrend(Close, 14, TSSuperTrend.Utility.MovingAverageType.HMA, 2.618, 14, TSSuperTrend.Utility.SuperTrendMode.ATR).UpTrend[0] > Low[0])




Snad to pomuze.

Seven

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdraví, řeším teď záležitost s programováním strategie pro backtest. Už mi chybí, pouze deklarovat časové rozmezí. Zkrátka potřebuju nastavit, aby strategie otevřela pozici ve správný čas. To znamená zadat podmínku, že má třeba... otevřít pozici v obchodní hodiny v 15:35 a nejpozději uzavřít pozici třeba v 17:30. nejde ani tak o konkrétní čas, jen aby se dal nastavit. Když provádím backtest, tak se mi teď v grafu provádí 24/7, což nechci. Poradí někdo?

Děkuju moc.
Všem hodně štěstí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den jelikoz jsem C++ analfabet obracim se na vas s prosbou urcite jednoduchou:) Mam vytvorenou strategii pomoci ninja wizardu a zasekl jsem se na definovani SL,PT At testuji vse porad me Ninja nezadava vstupy,vystupy,SL atd Byl by nekdo ochoten polopate navest co a jak kde navolit? Pripadne druha otazka jak definovat posun na BE dekuji predem, jinak budu nucen vyhledat programatora

12516

12517

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...