Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - programování (strategie)


Jezinka

Doporučené příspěvky

Jaromír Napsal:
-------------------------------------------------------
> NinjaScript Files you PC that have programming
> errors, these errors must be resolved before you
> can import a NinjaScript Archive File.

Pravdepodobne jsi editoval nejaky skript a nechal jsi v nem synaktickou chybu - proto ta hlaska - ze dokud tu chybu neopravis, tak ti neumozni importovat jiny skript.
Zkratka si projdi posledni skritpy, ktere jsi upravoval, pokus se je prelozit (F5) a ono ti to vyhodi cislo radku s chybou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To ALL:
Všiml jsem si jednoho zvláštního chování ve "Strategy Analyzeru".
Testuji svůj AOS, mám v něm posouvání na SL na BE (po 8 tickách v zisku na +1 tick), nepoužívám ATM. V automatickém backtestu to funguje na půl, někdy to posune a já jsem v backtestu vyhozen na BE, někdy to neposune i když je k tomu situace a já původním skončím na SL se ztrátou. Někdy to vypadá že v backtestu to funguje po skončené candel, ale já mám v kódu nastaveno [ital]CalculateOnBarClose = false; [/ital].
Takže bych to měl brát tak že tento backtest není úplně stoprocentní, že bych ho měl potom projít ručně.
Jaké máte zkušenosti ?
Jaký máte názor ?

Děkuji za názor.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je to přesně tak, chování v backtestu je opravdu jiné, je to několikrát zmíněno v dokumentaci.

When indicators or strategies are running on historical data, OnBarUpdate() is only called on the close of each historical bar even if this property is set to false. This is due to the fact that with a historical data set, only the OHLCVT of the bar is known and not each tick that made up the bar.

Podrobně vysvětleno v helpi v "Multi-Time Frame & Instruments"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny tradery a přeju hodně úspěchů. Nepatřím zatím mezi velké borce (začal jsem nedávno) a nemám mnoho zkušeností. Můžete mi někdo prosím poradit, jak naprogramovat např. pattern O/V. S křížením různých os a hodnot nemám problém, ale naprogramovat např. "V" v běžné oblasti je pro mě zatím vyšší dívčí. Díky zkušenějším za radu. :-) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Forexpleasure Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím všechny tradery a přeju hodně úspěchů.
> Nepatřím zatím mezi velké borce (začal jsem
> nedávno) a nemám mnoho zkušeností. Můžete mi někdo
> prosím poradit, jak naprogramovat např. pattern
> O/V. S křížením různých os a hodnot nemám problém,
> ale naprogramovat např. "V" v běžné oblasti je pro
> mě zatím vyšší dívčí. Díky zkušenějším za radu.
> :-)

vecko do longu udelas jako CCI1CCI1.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

Nazdar borci, potřeboval bych odbornou pomoc, už pár dní se trápím s problémem, který nedokážu jednoduše rozloupnout. Jedná se o indikátor TSSuperTrend. V grafu funguje dobře a je to velmi dobrý pomocník pro udržení v obchodu, ale pokud se jej snažím dostat do strategie, vyskakuje mi chyba "Error on generating strategy". Ninja chce po mně "resolved before compiling" a protože tak dalece do C# nevidím, prosím o pomoc. Problém je na řádku 44, kukni sem: Jestli bude někdo vědět, moc děkuji. Z NinjaT mi napsali, abych odladil kód a kompiloval, což mě dost pobavilo. Tom ........... jinak kód je zde: #region Using declarations using System; using System.ComponentModel; using System.Diagnostics; using System.Drawing; using System.Drawing.Drawing2D; using System.Xml.Serialization; using NinjaTrader.Cbi; using NinjaTrader.Data; using NinjaTrader.Indicator; using NinjaTrader.Gui.Chart; using NinjaTrader.Strategy; #endregion // This namespace holds all strategies and is required. Do not change it. namespace NinjaTrader.Strategy { ///

/// Enter the description of your strategy here /// [Description("Enter the description of your strategy here")] public class TSS : Strategy { #region Variables // Wizard generated variables // User defined variables (add any user defined variables below) #endregion /// /// This method is used to configure the strategy and is called once before any strategy method is called. /// protected override void Initialize() { CalculateOnBarClose = true; } /// /// Called on each bar update event (incoming tick) /// protected override void OnBarUpdate() { // Condition set 1 if (TSSuperTrend(14, TSSuperTrend.Utility.MovingAverageType.HMA, 2.618, 14, TSSuperTrend.Utility.SuperTrendMode.ATR).UpTrend[0] > Low[0]) { DrawTriangleUp("My triangle up" + CurrentBar, false, 0, Low[0], Color.Lime); } } #region Properties #endregion } }

12223

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V NT mám definovanú stratégiu, ktorá mi pri splnení podmienok nakreslí šípku vstupu /DrawArrowUp, alebo DrawArrowDown/. Calculate on bar close mám false, aby ju nakreslilo v priebehu tvorenia cenového baru. Takto to funguje ale chcel by som, aby šípku v priebehu vykreslovania cenového baru pri následnom nesplnení podmienok aj vymazal, a pri opatovnom splneni podmienok zase nakreslil atd...

- aby v priebehu vykreslovania cenového baru pri splnených podmienkach svietila
- aby v priebehu vykreslovania toho istého cenového baru pri NEsplnených podmienkach NEsvietila

Vie mi niekto poradiť?
Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...