Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Ahojte potrebujem poradit s jednou "malickostou"
mam worskspace kde mam otvorene 3 analyzicke grafy
week, day a 240 min.
Privyznaceni SR urovni v 240 minutovom napriklad mam moznost volby zobrazit tuto SR uroven na vsetkych dalsich grafoch. Ale co ak chcem len aby sa tato vyznacena uroven zobrazila na grafe 240 a day ale nechcem aby sa zobrazila na week grafe.
Taka moznost tam neje, lebo ako nahle kliknem na jeden z tychto grafov a dam ze zobrazit len na tomto, tak z ostatnych grafoch to zmyzne.

Da sa to teda riesit len rucne teda v kazdom grafe zakreslit to zvlast alebo je na to nejaky trik?

Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jiří S. Napsal:
-------------------------------------------------------
> Petertrader:
> jeden drží na místě pozadí a milostivě se posune
> až když cena dojede ke kraji a druhý drží na místě
> cenu a pozadí je bez tlačítka Hold k nezastavení.
>
> Ten co nemá ten čudlík tak má možnost ve
> vlastnostech nastavit že se posouvat nebude vůbec
> a nezbývá než nějak posouvat myší. Také se dá
> počet řádků zvětšit a otočit monitor na výšku,
> měnit velikost fontu apod..
> Kdybys to viděl v akci tak bys ten rozdíl poznat
> měl.
>
> Diverjh:
> Nevím. Zkus si zkontrolovat zda máš Ninju
> povoleného ve Firewallu.

Ve firewallu mám NT povolený. Dělá mi to od té doby, co mi skončila licence a napsal jsem si o novou u Global Futures. Nepomáhá ani celý přeinstal NT. Mám windows xp.
Opravdu nikdo nevíte jak to vyřešit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám trošku zmatek v Ninja Traderovi v jakých penězích se mi počítá zisk v aktuální strategii. respektive proč, když mám v Sim101 account nastavenu měnu Dolary, mám hodnoty aktuální strategie Realized a Unrealize v Kč... je to nějaká volba, která se dá někde v NT7 nastavit, nebo tohle je ovlivněno například přímo českejma Windows... díky
PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj chtěl jsem vás požádat o radu, jedu SIM se 3 kontrakty, které mám aut.nastavené spolu s PT a SL. Když si kontroluji obchodní den v Accoun Performance zjišťuji, že mi to nesedí a to docela hodně viz. přiložený obrázek! Ale v grafu je vše v pořádku označené. Zkoušel jsem prohledat fórum, ale nenašel jsem nic k tomuto problému. Osobně si myslím, že to bude asi problém u mě v PC nebo nastavení. Popřípadě jestli není problém s daty od Zen-fire ? Každopádně podle obrázku mám mínusové obchody, ale takový mínus není možný jelikož můj SL je 150$ na kontrakt. Navíc jsou prodeje rozděleny na 2+1 a né 3kontrakty jako u Strategy. A taky když beru PT 300$ nemůže se mi zobrazit -4500$ tak rychle to snad ani nejde. Děkuji za radu a přeji pěkný den.

17743

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj nevíte někdo za jak dlouho po registraci na Zen-firu pošlou potřebné údaje k přihlášení. Postupoval jsem při instalaci NT podle videotutoriálu a všechno v pohodě až do doby, kdy jsem chtěl získat data od Zen - Fire, tak mi bohužel nedorazil mail s údaji. Nevíte o jiné alternativě dat zdarma na NT, která by byla v pohodě? Moc děkuji ahoj Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj tak ještě jednou, dorazilo mě to tak za hodinku,ale při pokusu o spojení dle video tutoriálu jsem nebyl úspěšný a NT hlásí PLEASE CHECK YOUR ACCOUNT CONNECTION PARAMETERS AND YOUR INTERNET CONNECTION internet mi šlape na jedničku a připojení jsem zakládal přesně podle návodu. Nevíte prosím Vás někdo kde by mohl být problém? Moc děkuji Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud má někdo potíže s připojením NT7 na CQG data. A projevuje se mu tak že při pokusu o připojení mu vyskočí hláška že NT udělal chybu a musí být ukončen tak chyba je v tom že nemáte nainstalovaný NET.Framework 3,5 s ServisPack1 (SP1). Po nainstalování tohoto SP1 možná bude zapotřebí reinstalovat NT7.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...