Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Dobrý deň,
Chcel by som Vás poprosiť o radu. Mám problém s NT ohladom získavania dát od Zen-fire. Stále to vypisuje hlášku "PLEASE CHECK YOUR ACCOUNT CONNECTION PARAMETERS AND YOUR INTERNET CONNECTION". Mám Windows 7 so všetkými aktualizáciami aj s SP1. Taktiež mám nainštalovaný Net Framework 4. Problém bude s velkou pravdepodobnosťou v Zen-fire, pretože ak sa chcem pripojiť cez Kinetick (End of Day) tak to ide bez problémov. Môj licenčný klúč som prevzal z www.zen-fire.com/pages/demo/ninjainstall.html, ale zdá sa mi že každý užívateľ by mal mať iný, pretože dávnejšie tento licenčný kľúč vypisovalo až po kompletnom vyplnení registračného formuláru.
Za každú radu ďakujem.

S pozdravom Poštényi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,

ospravedlňujem sa že sa pýtam na hlúposť, možno otázku ktorá tu už niekde je, vždy sa snažím vopred si to nájsť ale som nie moc počítačovo-technicky zdatný človek, tak mám teraz plno práce zorientovať sa v samotnom programe NinjaTrader a nedokážem na fóre nájsť odpoveď na moju otázku. Alebo je väčšina správ starých zopár rokov a odpovede neaktuálne.

Chcel by som si pozerať aktuálne realtime data forex v NinjaTraderi, mám demo účet u zenfire.
Pozeral som videotutoriály ale stále neviem ako si mám pozerať aktuálne grafy zadarmo v NinjaTraderi.

Vie mi niekto poradiť, prosím ?

Prehrávať si historické data na backtest.. to som už myslím zvládol, ale tieto realtime sa mi zídu pri papertradingu aj v budúcnosti.

Ďakujem za odpoveď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

postenyi:

1) k demo platformě je jednotný univerzální licenční klíč
2) pro připojení k Zen-Fire potřebujete přihlašovací údaje, pokud je máte a jsou aktivní a stále to nejde, pak je s největší pravděpodobností problém v zapisování přihlašovacích údajů - např. volná mezera, která vzniká při kopírování

Vlcisko:

pokud se nepletu, tak klasický forex Zen-Fire nepodporuje, musíte si najít jiného poskytovatele dat..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

áno, akurát neviem kde a akého zohnať toho nového poskytovateľa dát pre forex, aby som si mohol sledovať terajšiu situáciu na trhoch a neskôr backtestovať a papertradeovať.

nech googlim ako googlim, nájde mi to plno odkazov z ktorých sa neviem vysomáriť a všade tam je nejaká podmienka ktorá je pre mňa nesplniteľná, keď to chcem zadarmo, len aby som si mohol ošahať forex.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

chtěl bych se zeptat na názor. Párkrát se mi stalo, že cena došla na můj TP ale uzavření obchodu neproběhlo aj á končil na BE místo TP. Psal jsem brokerovi. Co se stalo a on mi odpověděl, že se v té době se obchodovalo na té ceně jen 3 kontrakty a že na vyplnění je potřeba 20,30..100 kontrakua tím páden bebylo možné uzavřít obchod. Trochu to narušuje equity. Používám NT-MirusFutures.

Má někdo podobně zkušenosti?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Scofi:

buď ti vypršelo demo, pokud jej máš, nebo je to tím, že je neděle a Zen-Fire přes den nefunguje (nevím přesně rozpětí hodin, ale zpravidla, když se napojuju v neděli, tak už je večer a to to funguje)..

LUKY:

chybí ti tam základní opěrné body pro nějaké zhodnocení od ostatních - co třeba obrázek, kde by si ukázal to místo, kde k tomu došlo? jinak principielně pokud se cena tvého PT pouze dotkla a neprošla skrz, pak je zcela vpořádku, že si nebyl vyplněný a stává se to...ale na druhou stranu mám i osobní zkušenost, že někdy stačí i ten letmý dotyk..záleží na tom počtu kontkratků na dané úrovni..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vlcisko:

Pokud chces obchodovat forex pres ninjatrader tak muzes vyuzit nektereho z nasledujcich brokeru

InteractiveBrookers - minimalni ucet 10K minimalni objem obchodu 25k
www.ninjatrader.com/ConnectionGuides/Interactive-Brokers-Connection-Guide.php

MBTrading minimalni ucet 400$ minimalni objem obchodu 1k (demo funguje zdarma)
www.ninjatrader.com/ConnectionGuides/MBTrading-Connection-Guide.php

Gain/Forex.com - nevim nemam zkusenost
www.ninjatrader.com/ConnectionGuides/Gain-Connection-Guide.php

pripadne pokud mas pripojeni na ZenFire jak pises, muze obchodovat menove futures(6E usd/euro 6B usd/gbp atd) ktere se pohybuji stejne jako spotovy trh (plus minus par tiku rozdil )

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...